2733
2739

چرا دختر من دنیا نمیاد چرا هرروز یه ساله چرا یندناف گردنشه اندازه دنیا دلتنگ دخترمم

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

این آخرا دیرتر میگذره 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

انشالله سالم بگیری بغلت صبر داشته باش

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اینجوری بودم هر بچه ای میدیدم به مامانم میگفتم بردار بریم مثلا یکی ۲ سالش بود میکفتم دو ساله بزرگش کردن خرج دو سالش رفته بردار ببریم یا اونایی که هفته هاشون از من جلو تر بود حسودی میکردم نی تی منم یه دو بند ناف گردنش بود واقعا سخته بارداری بعدش از اونم سخت تره نگران نباش سال بعد به این موقعت میخندی

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
منم اینجوری بودم هر بچه ای میدیدم به مامانم میگفتم بردار بریم مثلا یکی ۲ سالش بود میکفتم دو ساله بزر ...

این دو دور بندناف از چندهفته باهات بود و چندهفته سزارین کردی

شله؟ تنفسش چنده؟ من از هفته ۳۰ دیگه نرفتم هفته ۳۷ رفتم گفت بند ناف گردنش دیگه نمیدونم کی پیچونده بود ۳۸ سز شدم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2740

صلوات براش فرستادم ۱۴ تا

روزی چندبار آیه الکرسی بهش بخون اگه به عدد اسمش بتونی بخونی بهتره ،ذکر یا لطیف هم زیاد بگو ان شاءالله سالم میاد بغلت

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
صلوات براش فرستادم ۱۴ تا روزی چندبار آیه الکرسی بهش بخون اگه به عدد اسمش بتونی بخونی بهتره ،ذکر یا ...

ممنونم مهربون 

صلوات براش فرستادم ۱۴ تا روزی چندبار آیه الکرسی بهش بخون اگه به عدد اسمش بتونی بخونی بهتره ،ذکر یا ...

عزیزم انقدر گناهکارم که میگم دعاکنم خدا بیشتر میکنه گناهمو 

عزیزم انقدر گناهکارم که میگم دعاکنم خدا بیشتر میکنه گناهمو 

این چه حرفیه همه گناه می‌کنند در توبه همیشه بازه و صاحبخونه ش هم مهربونترین هست به بنده هاش

یاس و نا امیدی از رحمت خدا بزرگترین گناهه به خدا حسن ظن داشته باش

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸