2733
2734
عنوان

تولدت مبارک🌺

42 بازدید | 5 پست

تولدت مبارک شهید ابراهیم هادی🌹

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 

تولدت مبارک محبوب دلـღـا🎈

💌 گاهی وقت‌‌ها با خودم می‌گویم:

چه می‌شود که شهیدی مانند #ابراهیم این قدر محبوب شود که کتابش بیش از یک میلیون و دویست هزار نسخه چاپ شود؟! 

💚خدای خوب ابراهیم جوابم را می‌دهد که اگر بنده‌ی خوبی باشی محبتت را در دل مردم می‌اندازم. 

همان‌طور که محبت موسی را در دل فرعون انداختم. محبت دست خداست. من و تو کاره‌ای نیستیم. ما فقط برای او #بنده باشیم، آن موقع خدا جبران می‌کند.

📙برگرفته از کتاب «خدای خوب ابراهیم»

🌹۱۴ صلوات هدیه ما به شما🌹

💗به امید قبولی، به رسم رفاقت💗

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 

100 صلوات هدیه به‌شهید هادی و یک مرتبه سوره یس🌹تولدشون مبارک💎💐

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

100 صلوات هدیه به‌شهید هادی و یک مرتبه سوره یس🌹تولدشون مبارک💎💐

حاجت روا باشین دوست عزیز

2728

‍ 🍀🌺 صدای به هم خوردنِ بالِ معصومِ فرشته ها می آید ، تـــو به دنیا آمده‌ای...

🍃🌼 #آرام_جانم ، در این مدت دوستیمان، انگار سالهاست که تو را میشناسم،

نمیدانم چه رازیست، رازِ بودن تو...

چه مهریست ، مهرِ به تو ...

که زندگی ام را از پاییز به بهار رساندی ... 🌱🌹

🌼🌸 سپاس خدایی که تـــو را به من داد 🙏🏻🌸🌼

🌷#ابراهیم_جان ، در سالروز میلادت برایمان دعا کن، دعا کن رهرو راهت باشیم ، باشد که ما هم رستگار شویم ...

خورشید کمیل هزاران صلوات نذر بودنت💐

🌸 #شصت_و_هفتمین بهار زندگیت مبارک 🌸

حاجت روا باشین دوست عزیز

بهمچنین شما خانم گُل 🌷 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا