2733
2734
عنوان

مزخرف‌ترین رسم ازدواج رو خانواده ما داره😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 76 پست

سم خالصه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدید بود نبود ؟

عجیب بود نبود ؟

نی نی سایت سرزمین عجایب 🥴🥴😰🤮🤮😐😐🤯🤯😱😱 کاربری دوم 😑😑                                           دت لکستانم 😍😍❤️                                              
2728
تغییرش بده ازخودت شروع کن من ازخودم شروع میکنم برای تغییراتی که لازمه

مگه دست منه تغییرش بدم؟

من میتونم برم جلوی همه‌ی فامیل رو بگیرم بگم زنگ نزنید؟ اصلا مگه گوش میدن؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740

واسه ما اونطوری نیست که رسم باشه معمولا وقتی اتفاق میفته که خود دختر و خانوادش راضی به وصلت با یکی از فامیلا باشن و اون نخواد وقتی خواستگار غریبه میاد یه تلاش این مدلی میکنن ولی مسخره اس خیلی😂

من از من رنجیده و کسی نیست که پادرمیانی کند
وا نداریم که😐

من آبادانم هر چی رفیق دارم میگن ما این رسمو داریم😑

یکی میگه نداریم یکی میگه داریم نمیدونم کدومو باور کنم

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
منم دوستام همینطورین🥲 خواستگار خوب ک براشون میاد اول به پسر عمو پسر خاله ای کسی که مجرد باشه میگن ...

ما عرب نیستیم ولی خب این رسم رو دارن که خیلی به نظرم توهین‌آمیزه واسه دختر

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
مگه دست منه تغییرش بدم؟ من میتونم برم جلوی همه‌ی فامیل رو بگیرم بگم زنگ نزنید؟ اصلا مگه گوش میدن؟

وقتی واسه خودت اتفاق افتاد انجام نده

من از من رنجیده و کسی نیست که پادرمیانی کند
2706