2733
2739

کلا رسم داریم وقتی یه خواستگار میاد و جدی میشه و قراره جواب مثبت بدن فامیل میرن به پسر مجرده‌ی فامیل (از فامیل درجه یک) میگن فلانی داره ازدواج میکنه اگه تو نمیخوای که بله رو بدن

اونم معمولا نمیخواد خانواده عروس هم جوابشون به خواستگار قطعیه ولی محض اینکه رسمه اینو میگن

حسم میکنم اینجوری دختر رپ تحقیر میکنن مگه کالاست مگه حق انتخاب نداره که بری بگی فلانی اگه تو نمیخوای بدیمش به یکی دیگه😑

حالا واسه من قرار بود یه خواستگار بیاد بزرگترا بین خودشون مطمئن بودن که قطعیه با این طرف ازدواج میکنم در صورتی که من اصلا قصد ازدواج نداشتم من که اونو رد کردم هیچی همون تایم داییم زنگ زده بود پسرداییم که شبنم داره ازدواج میکنه اگه تو میخوای که پا پیش بذار اونم گفته بود نه سنش کمه🤦‍♀️

من از دست این رسم و رسوم به کجا فرار کنم؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

اره واقعا چه رسمیه😐برگام ریخت

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

تغییرش بده

ازخودت شروع کن

من ازخودم شروع میکنم برای تغییراتی که لازمه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

منم دوستام همینطورین🥲

خواستگار خوب ک براشون میاد اول به پسر عمو پسر خاله ای کسی که مجرد باشه میگن تو نمیخوای بعد ازدواج میکنن

میگن رسم ما عربا اینطوریه 

البته دقت کنید من توهین نکردم چیزیه که خودشون میگن

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2740

عجب رسم داغونی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706