2737
2734
عنوان

میونه ی جاریمو و برادر شوهرمو خراب کردم🗿💔

| مشاهده متن کامل بحث + 9172 بازدید | 135 پست

من جای تو بودم یا همون لحظه یا الان میرفتم خونه مادر شوهر و با برادر شوهر و مادر شوهرم حرف میزدم که خود شما گفتین یه پسر خوب 

منم برادر شوهرم اومد توی ذهنم چرا بهتون برخورده، 

بعدم این موضوع که به جاری برخورده به شما ربطی نداره چون برادرشوهر به دوستش بی احترامی کرده 

برادر شوهرت جای ناراحت شدن باید میگفت ما اخلاق مون بهم نمیخوره منظور مادرم اینه که یه پسر با تیپ اخلاقی اون دختر 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره بیچاره رو چرا انقد قضاوت کردین شک ندارم اون از همتون پاکتره

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2728

چرا جو میدید؟ برا خانواده استارتر خوب نبوده

ولی مادرشوهرشینا گفتن خیلییی خوبه ،اینم گفته خب پسرتون هس دیگ 

منم بودم فک میکردم دارن نظر منو راجب برادر شوهر و دختره میپرسن  فتنه نیس

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
خلاصه جاریم خیلی عصبی شد شوهرشو کشید راهرو  صداشون میومد که جاریم میگفت اول ببینه اون حاضر میش ...

دمت گرم   نذاشتی   ساده و  خنگ  فرضت کنن.مرحبا

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2738
خلاصه جاریم خیلی عصبی شد شوهرشو کشید راهرو  صداشون میومد که جاریم میگفت اول ببینه اون حاضر میش ...

وا چرا اینجوری کردن

اینا ک میگفتن دختره خ خوبه حرف بدی نزدی.محل شوهرت نزار تا خودش بیاد سمتت

اگ خوبه چرا واسه پسر خودشون بده

نری زنگ شوهرت بزنی ک بدتر طلبکارت میشن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دمت گرم، دفعه آخرشون باشه حرف اضافه میزنن!

یادت باشه به هیچ عنوان عذرخواهی نکنی چون پرروتر میشن

2706