2737
2734
عنوان

میونه ی جاریمو و برادر شوهرمو خراب کردم🗿💔

| مشاهده متن کامل بحث + 9172 بازدید | 135 پست
این اشاره نبوده مستقیم گفته و باعث دلخوری شده  اگه دنبال فتنه نباشه میگه نه من نظری ندارم تمو ...

همچین بدم نگفته خب وقتی خودشون پسر دارن چرا به پسر خودشون نمیگن هی میان پیش این میگن ما اگه پسر خوب دور برمون بود بهش معرفی میکردیم پسر خودشون چشه بده خوب نیس؟ اتفاقا بچشونو برد بالا غیر مستقیم میگفان پسر خودمون خوب نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه جاریم خیلی عصبی شد شوهرشو کشید راهرو 

صداشون میومد که جاریم میگفت اول ببینه اون حاضر میشه به این بیاد بعد بگه من نمیخام یکی از خواهر شوهرم رفت پیششون که نذاره دعواشون شه

مادرشوهرمم‌ اخم غلیظ به من کرد خلاصه خیلی همه چی قاریشمیش شد

که مامانم فرشته ی نجاتم شد زنگ زد دیر وقته بیا خونه

آخه من نامزدم (عقدیم)

من سریع خدافظی کردم  اومدم

نامزدم که تا اون لحظه فقط با سکوت و اخم نگام میکرد 

تو ماشین کلی دعوام کرد و .....

منم گفتم اگه بده چرا انقد تعریفشو می‌کردید

اونم هیچی نگفت فقط با سرعت دیویستا منو رسوند خونمون

برادر شوهرم خیلی ازم نارحت شده و جاریم که مطمئنم کینه کرده خواهر شوهر و مادر شوهرم که بماند...

عجب گیری کردیما😑

همچین بدم نگفته خب وقتی خودشون پسر دارن چرا به پسر خودشون نمیگن هی میان پیش این میگن ما اگه پسر خوب ...

عزیزم اونا اسم کسی مستقیم نبردن ولی اسی اسم کسی مستقیم برده که طرف اصلا تو بحث هم نبوده

بنظر من اینجور صحبت کردن یعنی دنبال فتننه بودن دیگه حالا هر کسی نظر خودشو

داره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731
2740
عزیزم اونا اسم کسی مستقیم نبردن ولی اسی اسم کسی مستقیم برده که طرف اصلا تو بحث هم نبوده بنظر من این ...

والا من دنبال فتنه نبودم 

گفتن گزینه ی خوبی من گفتم حالا که گزینه ی خوبیه بگیرنش به برادر شوهرم

2706