2737
2739

خیلی ممنونتون میشم اگر زحمت بکشید🙏

ما جنوب هستیم برای کولر پنجره‌ای ۱۸هزار فیوز ۶۳آمپر فشنگی خطرناک نیست؟

۲۵بود هی میسوخت برقکار گفت ۶۳بذاریم الآن از هرکی می‌پرسم یکی میگه اشکال نداره خوبه یکی میگه نه خیلی خطرناکه نباید میذاشت نمی‌دونم چکار کنم

دلی که رحمه زخمه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من برقکاره الان نیستش ولی سر کاره ما خودمون هم جنوبیم فیوز ها همه ۲۵ اعه 

خیلی ازتون ممنونم واقعا زحمت کشیدید🙏🤍پس بهش میگم بیاد عوض کنه همون ۲۵بذاره

دلی که رحمه زخمه💔
2731
خیلی ازتون ممنونم واقعا زحمت کشیدید🙏🤍پس بهش میگم بیاد عوض کنه همون ۲۵بذاره

۳۲ بزارید خوبه میگید میسوزه فیوزای داخل جعبه داخل خونه ۲۵ باشه حالا شب همسرم اومد ازش میپرسم 

همسر م برقکار صنعتیه بهتر میدونه 

آپارتمانی هستین یا ویلایی

۳۲ بزارید خوبه میگید میسوزه فیوزای داخل جعبه داخل خونه ۲۵ باشه حالا شب همسرم اومد ازش میپرسم  ...

امیدوارم که خدا هرچی خیر و خوبی هست سر راهتون بذاره🙏🌸❤بخدا سردرگم شدم ترس و وحشت دارم باورتون میشه...

عزیزم آپارتمانی هستیم ۳واحد برق هر کدوممون هم ۳فازه

برای همین می‌ترسم که خدایی نکرده یه وقت آتش سوزی چیزی بشه یا به برق همسایه‌ها فشار بیاد وسیلشون بسوزه

دلی که رحمه زخمه💔
2738
همسر من برقکاره الان نیستش ولی سر کاره ما خودمون هم جنوبیم فیوز ها همه ۲۵ اعه 

سلام عزیزم

می‌خواستم تشکر کنم از راهنمایی‌هاتون الهی که خدا براتون خیر و خوشی بخواد🌸

زنگ زدم از چندنفر داخل برنامه دیوار پرسیدم حرفای مختلف زدن اما اکثرا نظرشون مشابه فرمایش شما بود

فیوزها رو عوض کردم همون ۲۵گذاشتم و فعلا کولری که مشکل ساز بود رو روشن نمی‌کنم امیدوارم با اون دومی مشکل پیش نیاد🥺تا وقتم آزادتر بشه کسی رو بیارم کولر و برقای خونه رو چک کنه

بازم خیلی خیلی ازتون ممنونم❤❤❤❤

و راستی خیلی برام جالب بود که شما اطلاع دارید فیوزاتون چندآمپر هست اکثر خانما اصلا به این چیزا کار ندارن

خودمم تا پدرم به رحمت خدا نرفته بود توجه نمی‌کردم به این چیزا اصلا

ببخشید پرحرفی کردم خدا یار و یاورتون باشه🤍🤍🤍🤍

دلی که رحمه زخمه💔
سلام عزیزم می‌خواستم تشکر کنم از راهنمایی‌هاتون الهی که خدا براتون خیر و خوشی بخواد🌸 زنگ زدم از چ ...

سلام گلم قربون معرفتت 

ببخشید تو رو خدا من یادم رفت از همسرم بپرسم یه پسر شیطون دارم هوش و هواس برا آدم نمیزاره 

وقتی همسر یه برقکار باشی یه نیمچه اطلاعات برقکاری هم دارید😁روح پدر عزیزتون هم شاد 

ان شاءالله که دیگه مشکلی برا برقاتون پیش نیاد 

سلام گلم قربون معرفتت  ببخشید تو رو خدا من یادم رفت از همسرم بپرسم یه پسر شیطون دارم هوش و هوا ...

سلام عزیزم وای این چه حرفیه اتفاقا خیلی کمک کردین بهم ممنونتون هستم...ای جانم خدا حفظش کنه براتون😍❤سایه پدر مادر بالاسرش باشه

قربونتون برم خدا رفتگان شما رو بیامرزه...همسرتون زنده باشن اتفاقا پدرمم برقکار بودن اما ماشالله به اندازه شما اطلاعات ندارم و صرفا به ایشون تکیه کرده بودم و کار به چیزی نداشتم الآن که مشکل برام پیش اومد مجبور شدم بدونم

برای همین اطلاع داشتن شما تحسین برانگیز بود برام🌸

دلی که رحمه زخمه💔
عزیزم از همسرم پرسیدم میگه بستگی به مصرفتون داره فیوز پایین تا ۵۰ هم میزارن فیوزهای داخل خونه ۲۵&nbs ...

خیلی از شما و همسرتون متشکرم زحمت کشیدید😍🙏🌸🤍

دلی که رحمه زخمه💔
2706