2737
2739
عنوان

کیا کمال گرا هستن

89 بازدید | 9 پست

کمال گرا سمه کشنده ای هست 

کمال گرا فقط اسمش قشنگه کمال گرا نباشید 

کمال گرا همیشه تو خواب وخیاله

قدرت شروع ناقص داشته باشید تا به همه چی برسید

اگه به این طرز تفکر ۵سال پیش می‌رسیدم الان اوضاعم خیلی بهتر بود

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

منه بی صاحاب مونده

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منننننن نمیتونم دورش کنم عادت شده

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

من ایده آل گرام و خیلی بده ، باعث میشه از لذت های کوچیک آدم محروم بشه ، چه خوب نوشتید داشتن قدرت شروع ناقص رو … ، از کوچک ترین خرید، بیزینس،تفریح بگیرید تا ازدواج و … 

🚶🏻‍♂️I AM
منننننن نمیتونم دورش کنم عادت شده

کتاب قدرشروع ناقص رو بخون

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2740
من ایده آل گرام و خیلی بده ، باعث میشه از لذت های کوچیک آدم محروم بشه ، چه خوب نوشتید داشتن قدرت شرو ...

خوده شروع ناقص قدرت میخواد وکسی ک ناقص شروع کنه خیلی انسان قدرتمندی هست آدمای کمال گرا اصلا قدرتمند نیستن و ب قول معروف دنبال لقمه آماده هستن

خوده شروع ناقص قدرت میخواد وکسی ک ناقص شروع کنه خیلی انسان قدرتمندی هست آدمای کمال گرا اصلا قدرتمند ...

تا حدودی کاملا موافقم ، از زاویه سختی کشیدنش میگم ، مثلا یه بیرون رفتن ساده به طبیعیت = از کمک های اولیه ، خوراک ، تجهیزات نجات رفاهی ،پیشگیری از هر نوع مشکلی و راه حل پیدا کردن براش ، بگیرید تا فکر کردن در مورد هر لحظه ش ! یا مثلا یه چیزی توی لیست خرید باشه فقط اونه و به هیچ وجه پایین تر از اون خریده نمیشه حتی اگه تا آخر عمر نشه خریدش! اینطوری که اذیت کننده ست ..

🚶🏻‍♂️I AM