2733
2739

این برچنماه پیشه،الانم بیحالم تپشهای کوبنده دارم انگارمیخوام بیهوش شم وتیرکشیدن دستام،رگاش تیرمیکشه،پای راستم ورم کرده مچش دوروزه،اماشرایط دکتررفتنوندارم فعلا،دوسال پیش تواکو گفتن رسوب اطراف قلب هس

نمیدونم کاربری چندممه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم افتاذگی خفیف دارین 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2740
چ علائمی داشتی عزیزم من همیشه تپش قلبموحس میکنم

ضربانتونو اندازه گرفتین چند میشه اون مواقع؟

منم چند ماهیه بعضی وقتا تپش قلب و تنگی نفس می‌گیرم. 

همین دیروزم اتفاق افتاد واسم، چند ساعت طول کشید نرمال شم.

اما دکتر اینا نرفتم.

ضربانتونو اندازه گرفتین چند میشه اون مواقع؟ منم چند ماهیه بعضی وقتا تپش قلب و تنگی نفس می‌گیرم.&nbs ...

الان من براین نواررفتنی،استرسواینانداشتم فقط تیرمیکشیدقلبم،گفت بالای۱۵۰

نمیدونم کاربری چندممه😂
ازرونوارقلب میشه فهمید؟

تا حذی مشکلات دریچه ای رپ میشه قهمید ولی نه بصورت کلی و اکو بهترین راهه و اینکه خیلی هم نگران کنندع نیست واکثر موارد تهدید کننده نیستند مگه اینکه بره سمت نازسایی ذریچه و بیماری های زمینه وقلبی بلشه

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
تا حذی مشکلات دریچه ای رپ میشه قهمید ولی نه بصورت کلی و اکو بهترین راهه و اینکه خیلی هم نگران کنندع ...

ممنونم ازتون واقعا،کلا نوارقلبم مشکلی نداره دیگه؟ 

نمیدونم کاربری چندممه😂
ممنونم ازتون واقعا،کلا نوارقلبم مشکلی نداره دیگه؟ 

نه یکم ضربان بالاس ک باز خیلی نیست 

2706