2733
2739
عنوان

بعد از دواج قیافه عادی میشه؟؟؟

212 بازدید | 14 پست

بچه ها خواستگارم از همه نظر خوبه شغلش عالیه وضع مالیش تحصیلاتش سطح خانوادگیش  عالیه 

ولی هم لهجه داره هم قیافش بدلم نمیشنه مثلا باهم بیرون میریم حس میکنم همه ی جوری بهمون نگاه میکن من خودم قد بلندم و توپر همه هم از چهرم تعریف میکنن ایشون هم قدبامن چهرش خیلی معمولیه حالا اصلا اینا برکنار نمی تونم ب چشم شوهر نگاش کنم انگار ی دوست معمولی برام کسای متاهل هستین ب نظرتون حس بعدا ب وجود میاد چهره عادی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن اصلا عادی نمیشع 

زیبایی عادی میشه 

ولی اگ حس خوب بهش نداشته باشی عادی نمیشه

نظر من ک اینه 

اول باهاش کنار بیا 

منم خواستگار با این شرایط تقریبا داشتم اتفاقا زیبا هم بود  ولی چهره اش منو یاد داداشم مینداخت چون شبیه بود 

بعد نمیتونستم بهش مثل نامزد یا در این ه شوهر نگاه کنم 

حالا گفتید نمیتونم ب اون چشم نگاش کنم یادش افتادم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2731
اره بعدا فکر میکنی شوهرت اینقدر تحفه هست ک ممکن دخترا بهش نظر داشته باشن😂😂😂

نه بابا اصلا در این حد نیست دخترا بخوان مخشو بزنن از چهره ولی خب خیلی پولداره موقعیت اجتماعیش بالاست 

نه بابا اصلا در این حد نیست دخترا بخوان مخشو بزنن از چهره ولی خب خیلی پولداره موقعیت اجتماعیش بالاست ...

حالا من تو گپ با یه آقایی آشنا شدم واقعا ظاهرش خوب بود واقعا

یک عکس پروف فقط از من دیده ۵ روزم آشنا نشدیم، صبح پیام داده چطوری جیگر؟ دیشب خوابتو دیدم

فازش چیه واقعا ؟ حس خوبی نگرفتم

2738

اگر به لحاظ اخلاقی و جوانب دیگه اوکی هست 

پول که داره بگو بکوبه بسازه 

یک سر اینستا بزن قسمت شفا یافتگان با عمل های زیبایی 

متوجه میشی چیا به کیا تبدیل شدن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
نه بابا اصلا در این حد نیست دخترا بخوان مخشو بزنن از چهره ولی خب خیلی پولداره موقعیت اجتماعیش بالاست ...

دخترای الان دنبال پولن وگرنه تو بگو ی پیرمرد ریقو هم باشه بلانسبت بازم میرن موس موس میکنن دنبالش 😂

حالا من تو گپ با یه آقایی آشنا شدم واقعا ظاهرش خوب بود واقعا یک عکس پروف فقط از من دیده ۵ روزم آشنا ...

هول دیگه مشخصه 

میخوره شیطون باشه 

نه بابا این خواستگار من خیلی تو این موارد با ادب و با ملاحظه است رسمی رفتار میکنه خیلی

دخترای الان دنبال پولن وگرنه تو بگو ی پیرمرد ریقو هم باشه بلانسبت بازم میرن موس موس میکنن دنبالش 😂

اونا گدا گشنه ان بابا  ندیدن 

صحبت ی عمر زندگیه روبطه زن وشوهری مگه الکیه  

نمی دونم حس ازش نمیگیرم من 

طرف خیلی اعتماد ب نفس داره اینجوری بگم بهش برمیخوره

خب بلاخره دوران شناخت برای تشخیص درک متقابل 

و بیان معیارهاتون هست 

درسته که نمیشه بگی باید بری عمل کنی ولی  محترمانه باید خواسته ها مطرح بشه مثلا میشه گفت که من علاوه بر اینکه اخلاق پسندیده و درک متقابل و...  جز اولیت هام هستند 

ظاهر طرف مقابلم آراسته بودنش و بهداشت هم از اهمیت بالایی برخوردار هست  واسم وقتی بدونم میشه برخی معایب با پول برطرف کرد چرا اقدام نشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706