2737
2739

خداروشکر خیلی خوب و مهربونن منو شوهرمو خیلی خیلی دوست دارن از خودمون بیشتر به فکرمونن ولی دوستیشون دیگه داره اذیت میکنه 

تاحالا خودمون بودیم ک هر روز باید خونشون میبودیم اگ دو روز نمیرفتیم حتی با دلیل بازهم ناراحت میشدن که چرا نمیاین

حالا که باردارم دارم دیوونه میشم هر سری حرف بچه رو پیش میکشن قنداقش کن گهواره قدیمی بخریم این لباسو بپوشه اون لباسو بپوشه هرجا برم باید باهام بیاد باید پیش من بخوابه این وسیله رو نخر اون وسیله رو بخر بچمه بچمه بچمه بچمه

یه جوری حرف میزنن از همین الان حس میکنم دارن بچمو ازم میگیرن

شایدم من یکم حساس شدم بخاطر بارداریم

ولی واقعا دارم اذیت میشم

وقتی خونشون نمیرم هم تماس میگیرن یک ساعت الی دوساعت صحبت میکنن چه تلفنی چه تصویری

خیلی هم اهل احترامن و نمیشه بی احترامی و تندی کنم در شان هر دو سمت نیست

راهنماییم کنین توروخدا

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

باید شوهرت باهاشون حرف برنه

خیلی خوبی تو من اصلا تحمل ندارم کسی رو زندگیم یا بچم احساس مالکیت داشته باشه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچیزی زیادش بد و اذیت کنندس سریعا برخورد جدی در پیش بگیر و واسه خونه خودت حد و مرز قائل باش

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2738

همین الانش هم دارن با دخالت ها و اتلاف وقت شما بهت بی احترامی میکنن. تعجب میکنم میگی هر دو طرف احترام میذارن.فقط شما داری احترام میذاری و اونها رو تو شخصی ترین چیزای زندگیت وارد میکنی

عیب نداره عزیزم بیخیال باش یکم مال هورموناست منم اینطور بودم وقتی بچم دنیا اومد نمیبردم ببینن حتی چون گریه میکرد نمیدادن من آرومش کنم دست خودشون بود این عادت یکم بزار کنار چون خودت اسیب میبنی با چیزایی ک میگی انگار خیلی شوق ذوقش دارن و دوسش دارن.. و منتظرشن اگر مخصوصا اولین بچتون و اولی نوه هم هست عادیه...

2706