2737
2734

بهش میگم بریم پارک میگه نه ،کسی نیست اونجا باهاش بازی کنم 

خیلی تنهاست حوصلمون بد جور سر رفته 

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

بچه ی من ۲ سالشه هر روز میگه بریم پارک 

منم میبرمش پارک محله

اگه خانه ی بازی دود و اطرافتون هست ببرش اونجا

با موزیک بذار باهم توی خونه برقصید

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانه بازی ببری راحت تری چون کوچیکه هم بازی هم زیاده اونجا

خانه بازی هم نمیاد 

کلا دوست نداره بیرونو 

بیشتر میخواد هم بازی پیدا کنه بااون بازی کنه 

خانه بازی هم نمیاد  کلا دوست نداره بیرونو  بیشتر میخواد هم بازی پیدا کنه بااون بازی کنه& ...

نقاشی کنین

رنگ انگشتی بگیرین رو کاشی حمام بازی کنید

انیمیشن خوب دانلود کنید ببینین

الان ذهنش برای زبان خیلی عالیه از این کارت پستال های شکل دار بگیر ماهی پنج تا کلمه هم یادش بدی خوبه

برین باهم خرید بیاین دسر مورد علاقشو یا کیکی چیزی درست کنین اجازه بده اونم لمس کنه و به مواد دست بزنه

بازی های بچگانه برا رشد خلاقیت بچه ها سرچ کن تو نت خیلی زیاد هست سعی کن اونایی رو انتخاب کنی ک غیر مستقیم یه اموزشیم پشتش هست

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نقاشی کنین رنگ انگشتی بگیرین رو کاشی حمام بازی کنید انیمیشن خوب دانلود کنید ببینین الان ذهنش برای ...

مرسی عزیزم از راهنمایی خوبت 

اره کلا یادگیریش خوبه خیلیم علاقه داره حتما میخرم 🙏

مرسی عزیزم از راهنمایی خوبت  اره کلا یادگیریش خوبه خیلیم علاقه داره حتما میخرم 🙏

خواهش میکنم عزیزم خدا حفظ کنه دختر قشنگتو خیلی مامان خوبی هستی که برا بچت ارزش قائلی‌و وقت میزاری نمیخوای فقط با گوشی و تلوزیون وقتش بگذره دمت گرم❤️

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738