2733
2734

دیشب ینفر حرف خیلی بدی به قیافم زد گفت شبیه... بعد ج... میمونه. 

حالا بگذریم من واقعا زشتم صورتم جوش و روزنه زیاااد داره. 

دماغم بزرگه و لبم خیلی کوچیکه. 

اینکه 17 سالمه اصلا نمیتونم از فکر قیافم بیام بیرون یکم تپلم دست و پاهام ضمخت و مردونه هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمل کن ژل بزن. ولی باور کن اگه الان خودتو دوست نداشته باشی اون موقع هم دوس نخواهی داشت

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2738

تجربه‌ی خودمو بگم تو سن نوجوونی چهره اصلا خوب نیس صبرکن تو سن ۲۰ به بعد کم‌کم چهره جاافتاده میشه خوب میشه. الان فقط برای جوش‌هات دکتر برو مراقبت پوستی داشته باش تا خوب بشه. باشگاه هم برو برای وزن و اندامت. بقیه‌ش به مرور اوکی میشه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

ببین همش بخاطر کنکور و درس هاست منم همینم

انقد دیدم ۱۸ ب بعد ازین رو ب اون رو شدن 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

منم مثل خودت ولی ازنظربقیه خوشکلم شوهرم میگه خوشگل نیستی اول غزدواج میگفت خوشگلی ولی حالا به دماغم زباد گیرمیده حتما عمل کن

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2706