2733
2739

من خیلی وقته دنبال کارم

تو خواب دیدم یکی بهم گفت بیا سفره به نیت امام رضا بندازیم کارت پیدا میشه و دقیقا تو خواب دیدم این مراسمو برگذار کردیم

چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد قشنگ ♡باید حتما این کاروبکنی بماند که نتیجه ش مهم نیست 

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
اخه تاحالا سفره امام رضا رو نشنیده بودم

بهت تو خواب نشونه دادن که راه حل مشکلت چیه معطل چی هستی؟؟سفره بنداز و دعوت کن روضه بخونن کاش به منم اینجوری می‌رسید که باید چیکار کنم

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
2740

اعتقاد ندارم ب تلاشت برا کار پیدا کردن ادامه بده وکمال گرا نباش اگه کاری باب میلت پیدا نمیکنی اشکال نداره کاری برو ک باب میلت نیس و بعد سرفرصت دنبال کار بهتر بگرد

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
اعتقاد ندارم ب تلاشت برا کار پیدا کردن ادامه بده وکمال گرا نباش اگه کاری باب میلت پیدا نمیکنی اشکال ...

کمالگرا نیستم

ولی یکبار همچین کاری کردم یادگرفتم اگر برای هرجایگاهی سرخم کنم کارفرمام منو همونقدر اذیت میکنه

کمالگرا نیستم ولی یکبار همچین کاری کردم یادگرفتم اگر برای هرجایگاهی سرخم کنم کارفرمام منو همونقدر ا ...

نه نیاز نیس سرتو خم کنی اگه جایی کسی اذیتت کرد دهنشم سرویس کن منظورمن اینه مثلا اگه جایی کار پیدا کردی حقوقش کم یه مقدار اشکال نداره برو یااگه دیدی ساعت کارش یه مقدار زیاده برو اینجوری زندگیت از حرکت واینمیسه ودر کنار او کار سرفرصت دنبال کار بهتر برگرد

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2706