2737
2739

سلام هفت هفته و چهار روزم

تا دو روز پیش سینه درد خفیف

و سنگینی معده و همچنین تهوع و استفراغ داشتم

ولی الان تو این دوروز اصلا سنگینی معده و تهوع ندارم

فقط  شبها خیلی خیلی کم سینه هام درد میگیره دوباره صبحش خوب میشه، استرس دارم بعد از چهار سال باردار شدم

و اینکه پنج هفت و پنج روز یکبار سونو شدم ساک و کیسه زرده و جنین بود

پسرام پر کشیدن و رفتن پیش خدا، تلخی این غم تا قیام قیامت رو قلبم موند

نرفتی برا ضربان قلبش؟

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

علائم بارداری هفته به هفته تغییر میکنه عزیزم .نگران نباش. استرس از هر چیزی بدتره. آرامش خودتو حفظ کن

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای با دکترت صحبت کن که خیالت راحت بشه ولی خوب قرار نیست هر روز و همیشه این علاعمو داشته باشی 

خدا بزرگه نترس اگه خونریزی داشتی نگران شو از بین رفتن علاعم مهم نیست ولی بازم با دکتر صحبت کن 

و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡
2731

عزیزم‌ نگران نباش

من‌وارد هفته ۱۰شدم تهوع و استفراغ شدیدم کلا قطع شد میل به همه خوراکی هم‌دارم

تهوع خیلی کم دارم مثلا بوی یخچال و اینا اذیتم میکنه ولی خیلی کم

درد سینم خیلی کم شده ولی سفت شده

کمر درد شدیدم دارم دکترم گفت کم کن علائمت کمتر میشه واسه بعضیام میمونه

منم قبلا غذا میخوردم معده ام سنگین میکرد نمیتونستم بخوابم..

اما الان بهترم تازه من لکه بینی هم از صبح دارم 

امشب نوبت دکتر گرفتم و سونو ...

۳ ساعت دیگه باید برم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
منم قبلا غذا میخوردم معده ام سنگین میکرد نمیتونستم بخوابم.. اما الان بهترم تازه من لکه بینی هم از ص ...

منم بعد دوسال باردار شدم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔