2737
2734

دیروز رفتیم گردش خواهرشوهرم موهاش باز بود بعد مادرشوهرم به من گیر داده بود شالتو بنداز دور گردن دامادام حرف درمیارن🫤🫤🫤🫤واقعا جلو جمع خراب شدم عین بچه ها باهام رفتار کرد 🫠🫠🫠میدونم داماداشم اونجوری نیستن میخوام به خواهرشوهرم پیام بدم بگم من مطمئنم همسر تو این حرفا رو نمیزنه زشت نیس مادرتون تو جمع اینجوری باهام برخورد میکنه🫤🫤🫤خیلی خانومه هاااخواهرشوهرم مطمئنم خوب برخورد میکنه ولی موندم بگم یا نه میخوام اگه شوهرمم فهمید بگم تو که ازم دفاع نمیکنی خودم از خودم دفاع میکنم 

اگه به روی مادرش نیارم پررو میشه

به شوهرت بگی بهتره بندازش جلو.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رو در رو لابلای حرفات بگو پیام بازی قشنگ نیس واسه یه خانم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

به همسرت بگو

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
گفتم گف ول کن

بگو مادرت تورو ادم و مردی حساب نکرد اومد به زنت تذکر داد توی جمع.

بعدم همون موقع توی جمع به مادرشوهرت میگفتی فکر نکنم فلانی و فلانی ادمای اینجوری باشن که حرف دربیارن واسه کسی مگه نه؟ بعد به همون دامادا نگاه میکردی تا واکنش نشون بدن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
گفتم گف ول کن

خب پس یه وقتی یه جوری لابلای حرفا بگو ولی جوری بگو که بعدش دلخوری پیش نیاد

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
همونجا باید جوابش رو میدادی  پوشش شما به کسی مربوط نیست

گفتم مگه گشت ارشاد هستی اخه ایت چندمین بارشه همیشه میگه منم جوابشو میدم ولی میترسم یه بار تو خانواده خودم اینجوری بگه

گفتم مگه گشت ارشاد هستی اخه ایت چندمین بارشه همیشه میگه منم جوابشو میدم ولی میترسم یه بار تو خانواده ...

چقدر سخته با این ادمای سمی بیرون رفتن 

ولش کن اصلا تحویلش نگیر

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
2706