2733
2739

رنج های سنی خودتون شاید دوسه سال بزرگتر یا همچنین فرمی باشه ولی رنج های سنی اتون که زیاد فاصله داخلش وجود نداره

ممکنه یکسال کوچیک باشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🤔ویژگی های ظاهریشو نگفت؟ قدش بلنده یا کوتاه؟

چرا اینارو گفت چون با کسی که بودم هم دانشگاهیم یکسال کوچیک مشخصاتی که گفته ۹۰ درصد میخوره  

قدش بلند نیست و صورت چونه اش و کمی لاغر دمدمی مزاج وقلبت یک دوره میشکنه و شک تردید داری و موهاش مشکی و زیاد هم سفید نیست جوون درشتی نیست 

بعد برای همین میگم ممکنه یکسال کوچیک باشه یان

فالگیر یه چیزی میگه حالا میخوای از دهن فالگیر فرد مورد نظر که یکسال ازت کوچکتره رو بکشی بیرون؟😅

خب نگا چون با کسی که بودم هم دانشگاهیم یکسال کوچیک مشخصاتی که گفته ۹۰ درصد میخوره  

قدش بلند نیست و صورت چونه اش و کمی لاغر دمدمی مزاج وقلبت یک دوره میشکنه و شک تردید داری و موهاش مشکی و زیاد هم سفید نیست جوون درشتی نیست 

میخوام ببینم میخوره یا ن

تو به این چیزا دل خوش می‌کنی ؟ 

ببین گلم به حقیقت پیوسته حرفاش فقط برام سواله که منظورش ممکنه یکسال کوچیک باشه 

چون با کسی که بودم هم دانشگاهیم یکسال کوچیک مشخصاتی که گفته ۹۰ درصد میخوره  

قدش بلند نیست و صورت چونه اش و کمی لاغر دمدمی مزاج وقلبت یک دوره میشکنه و شک تردید داری و موهاش مشکی و زیاد هم سفید نیست جوون خیلی درشتی نیست 

2740
عشقم رو خودت کار کن شخصیتتو بساز  اونی که باید بیاد یه روز میاد

میدونم گلم فقط برام سواله 

رنج های سنی خودتون شاید دوسه سال بزرگتر یا همچنین فرمی باشه ولی رنج های سنی اتون که زیاد فاصله داخلش وجود نداره 

این امکان داره یکسال کوچیک باشه ؟

باشه ولی باز پیگیر و درگیر نباش بشنو و رد شو 

باشه گلم ولی میشه نظرت بگی منظورش این میشه