2737
2739

من که حتی میترسم تیغو تو دستم بگیرم 

فقط بعضی وقتا که کرمم میگیره با چاقو یا چیزِ تیز دستمو  خط میندازم  

حالا دخترخالم اسم رلشو با تیغ رو دستش مینوشت 

فیلمم میگرفت براش میفرستاد 

میرفت تو حموم که کسی نبینه 

تازه لذتم میبرد😐 

میومد برای من تعریف میکرد 

که حموم پر خون شده بود و... چندش😑 

چند بارم نزدیکای رگشو بریده بود  

خداجون باور میکنی همه خنده‌هام مصنوعیه دلم یه خنده از ته دل‌میخواد یه خنده که خالص باشه توش غمی نباشه                     شاید با برگشتن دوباره اون منم  بتونم یبار از ته دل بخندم  همین بودنمو فقط به اون مدیونم اگه اون نبود شاید من الان تو این دنیا نبودم  کاش زودتر برگرده و یه خنده از ته دل مهمونم کنه🙂                                        

نه میترسم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر خالت متاسفانه افسردگی داره

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2738

خدا ب راه راست هدایتش کنه 

من ن خیلییییییییی میترسم

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706