2733
2734

دوستان شاید مساله من برای بقیه خنده دار باشه...اما الان شدیدا دلم گرفته...دخترم ۴ سال و نیمه شه ی شب گفت تو اتاق خودم بخابم و راحت خابید از اون موقع اصلا و ابدا دیگه اتاق ما نمیخابه گاهی شدیدا دلتنگ این میشم بغل خودم بخابه اما نمیخابه...گریه میکنه جیغ میزنه میگه اتاق خودم بخابم ...دلم خیلی گرفته یعنی اون اصلا دلش برای بغل خابیدن من تنگ نمیشه؟چرا پس من آنقدر دلتنگم بغل من بخابه....😔

خدایا پناهم باش...🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو خداروشکر کن اتاق خودش میخوابه و کنارته، من چی که دوست داره بره بالا خونه بابام اینا پیش مامانم بخوابه 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
2738

چقدر خوب دیگه تا کی میخوای پیش خودت بخوابونیش. من از خدامه یه روز بچه‌م مستقل بخوابه منم با شوهرم راحت باشم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

از تفاوت بارز پدر مادرا با  بچه ها اینه ک؛

اونقدری ک پدر مادرا بچه رو دوست دارن،بچه اونا رو دوست ندارع

این حس رو فقط پدر مادر ب بچه دارن،برعکس نیست و خیلی طبیعی و خدا دادی هست

اتفاقا خیلی هم خوبه

اگه اینطوری نبود بچه هم از پدر مادر هیچ وقت جدا نمیشد 

برو خداروشکر کن اتاق خودش میخوابه و کنارته، من چی که دوست داره بره بالا خونه بابام اینا پیش مامانم ب ...

من خیلی دلم میگیره حس میکنم وابستگی من ب اون بیشتر از اون به منه😔

خدایا پناهم باش...🌸
من خیلی دلم میگیره حس میکنم وابستگی من ب اون بیشتر از اون به منه😔

خب مادری دیگه حق داری... ولی به نفعته که خودش رفته اتاق خودش بخوابه، 

من هنوزم یه شبایی که بالا میخوابه اول دل سیر گریه میکنم بعد میخوابم 🙁

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت