2733
2739

یه جا فقط آدم منصف پیدا کردم که ۲۰ تومن زیر قیمت تابلو میخره فقط یه جا اونم امروز گفت پول تو حسابم نیست فردا بیا الان نگرانم فردا هم ازم نخره چیکار کنم😞😞😞باید برم جای دیگه ۵۰ ۶۰ تومن زیر قیمت بفروشم😭😭😭😭

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
وااااا مگه میشه کسی نخره؟؟؟  ما هروقت رفتیم بدون هیچ حرفی خریدن

۵۰ ۶۰ تومن از قیمت پایین تر مبخواستن خب؟ فقط یه جا بیست زیر قیمت تابلو میخره اونم امروز گفت پول تو حسابم نیست فردا خرید دارم میترسم فردا هم برم نخره جای دیگه باید ببرم ارزونتر بفروشم

درخواست دوستی رد میکنم 
چطور نمیخرن؟!!!!! طلا فروشی ها محاله نخرن.. اونم به قیمت فروش دیگه نه بیست تونن زیر قیمت

همون دیگهههه فقط یه نفر پیدا شد بیست تومن زیر قیمت مبخواست بقیه ۶۰ تومن زیر قیمت آره بابا خیلی طلافروشها نمبخرن من چهار جا رفتم گفتن خرید نداریم 

درخواست دوستی رد میکنم 
منم میخام برم بفروشمم نگو که نمیخرنن؟؟؟؟ من فردا پولشو لازم دارممم

میخرن ۵۰ ۶۰ تومن زیر قبمت تابلو مثلا ۳۷۴۰ بود طلا ۳۶۸۰ میخرن حالا بگرد جای منصف تر پیدا کنی 

درخواست دوستی رد میکنم 
همون دیگهههه فقط یه نفر پیدا شد بیست تومن زیر قیمت مبخواست بقیه ۶۰ تومن زیر قیمت آره بابا خیلی طلافر ...

نه بابا اصلا نفروش... چه خبره با اینهمه ضرر.. کاسبی راه انداختند نامردا

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
2706