2737
2734
عنوان

خانما یه لحظه میاین لطفا

109 بازدید | 18 پست

سلام خانما من ۲۷سالمه مجردم حس میکنم نگاه جامعه بهم یجوری شده و واقعا سنم رفته بال. خاستگار خوبم زیاد داشتم ولی جور نمیشه واقعا دیگه خیلی افسرده شدم نظر شما چیه😓😓😓 همسن های من بچه دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همسن شمام

گاهی حستونو تجربه میکنم اما

گاهیم میگم به جهنم به  درک، بهتره بچشبم به زندگیم و سعی کنم مستقل شم، باخودم میگم اصن بذار فکر کنم هیچوقت شوهر نمیکنم، فداسرم، درسته سخت و تلخه ولی بذار فعلا زندگیمو کنم و تلاشمو کنم و تاجایی که ممکنه هم لذت ببرم و هم اگر کاری از دستم برمیاد برای خودم و زندگیم انجام بدم.

عزیزم من 32 سالمه پس چی بگم ولی من این حسو ندارم نگاه جامعه که اصلا برام مهم نیست  ازدواج خوبه ولی سعی کن به خاطر نگاه جامعه انتخاب بد نداشته باشی

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2738
برای خودت زندگی کن نمیتونی که با هر کسی ازدواج کنی که نگاه بقیه رو درست کنی دیر ازدواج کن ولی خوب ا ...

کاش میشد زود ازدواج کنم و انتخابم درست باشه اخه خیلی تو این شرایط اذیتم و برام سخت شده شرایط خونه

عزیزم انشالا خوشبخت شی

ممنونم عزیزم همچنین 

شاید اگه خودمون حس بدی نداشتیم حرف بقیه ام واسمون مهم نبود. من نشستم فکر کردم دیدم خودم خیلی دوست دارم الان ازدواج کنم و سر و سامون بگیرم واسه همین وقتی یه نفر میگه چرا ازدواج نمیکنی ناراحت میشم خب آدم چی بگه

من از من رنجیده و کسی نیست که پادرمیانی کند
ممنونم عزیزم همچنین  شاید اگه خودمون حس بدی نداشتیم حرف بقیه ام واسمون مهم نبود. من نشستم فکر ...

دقیقا بعضی وقتام با شوخی بهم میگن موندی دیگهدترشیدی یا... بهم خیلی برمیخوره و دلم میشکنه

2706