2733
2739
عنوان

من بااین خواهرشوهر چیکارکنم؟

217 بازدید | 18 پست

سلام دوستان دوسال پیش الکی الکی خواهرشوهرم زنگ زد بهم وکلی فحش دادبمن که اومدیم خونت بهمون بی محلی کردی درحالیکه هیچ بی محلی درکارنبوده بعدشم دعوابالاگرفت ومن قطع رابطه کردم باهاش هی پیغام میداد که  باید بیاد معذرت خواهی کنه ازم چون من حرف بدی نزده بودم وهمه چی زیرسرخدش بود تابه امروزنرفتم حالا من چن روز پیش خونه خواهرم بودم اومده خونمون باشوهر ش که قهرکردن وناراحتی خوب نیست و... مثلااومده بودن پیش من منم خونه خواهرم بودم بنظرشما من چیکارکنم وچه عکس‌العملی نشون بدم چون میگم بااین کارش جلوی شوهرم خدشو عزیزمیکنه که ببین من اومدم پس من خوبم زنت آدم‌بدیه کسی تجربه داره راهنمایی کنه ممنونم 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب قبلش خبر میدادن، از شوهرتون میپرسیدن هستید یا نه

حالا اگه جایی رفتید بودن یه سلام و علیک ساده داشته باشید

به مرور اگه دیدید داذه حبران خطاسو میکنه روتون بازتر کنید 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2731
گور باباش بهش محل نمیزارم تا فرق محل گذاشتنو بی محلیو ببینه

آخه اون اومده الان شوهرم میگه دلش بزرگ بوده که اومده خونت منم دوستندارم دیگه باهاش اوکی بشم واقعا بدی کرد درحقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
بهتر چون اون پیشقدم شدی آشتی کنی ولی حدوتون رو حفظ کنین

آخه نمیخوام دوباره پاش بازبشه ب زندگیم هی سرک بکشه و حسودی کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خب قبلش خبر میدادن، از شوهرتون میپرسیدن هستید یا نه حالا اگه جایی رفتید بودن یه سلام و علیک ساده دا ...

نه دیگه بدون خبر اومده که ب شوهرم بفهمونه آدم خوبس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نهایت یه رابطه رسمی داشته باش

ینی برم خونش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باهاش آشتی کن ولی مثل قبل نباش صحبت کن ولی سرسنگین و بی محل بگو متاسفانه اون روی تو رو دیدم و نمیتون ...

من نه قهرم ن آشتی بخدا بدآزارم داده که ازشون سیر شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه نمیخوام دوباره پاش بازبشه ب زندگیم هی سرک بکشه و حسودی کنه

همین گفتم که حدوتون رو  حفظ کنین الان اگه آشتی نکنین آدم بده می شین باید یه جور سیاست داشته باشین که پیش شوهرتون حرف وحدیث نباشه 

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
همین گفتم که حدوتون رو  حفظ کنین الان اگه آشتی نکنین آدم بده می شین باید یه جور سیاست داشته باش ...

آخه توفک کن چراباید وقتی بیاد که من خونه نباشم مطمئنم فقط میخاد ذهنیت شوهرمو راجع به من خراب کنه وخدشو آدم خوبه جلوه بده دوستم بم میگه توکه کسیو نداری باخانواده شوهرت صمیمی شو ولی من نمیتونم چون همیشه خوبی کردم بدی دیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه توفک کن چراباید وقتی بیاد که من خونه نباشم مطمئنم فقط میخاد ذهنیت شوهرمو راجع به من خراب کنه وخد ...

خب توهم باید پیش دستی کنی از قدیم گفتن به دوستت نزدیک شو به دشمنت نزدیک تر

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
خب توهم باید پیش دستی کنی از قدیم گفتن به دوستت نزدیک شو به دشمنت نزدیک تر

مثلامیگی برم خونش یادعوتش کنم چجوری آخه من خیلی بی سیاستم همینم باعث میشه اونا موفق بشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706