2733
2739

من برای تنبلی تخمدان قرص مصرف میکنم صورتم روی بینی یه چند تا جای لک کم البته هست یسریش پر رنگ تر میشه یسریش همون کمرنگ مونده 

من میگم میتونه در اثر آفتاب هم باشه ضد لک خوب اگه میدونید معرفی میکنید که بگیرم🥺 بگید فقط راضی بودید  مارکش چی بوده

منم به خاطر داروهای نازایی کلی لک اومده تو صورتم. الانم خدا رو شکر باردارم و کاری نمی تونم بکنم. بعد بارداری باید یه فکر براشون بکنم.  

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
منم به خاطر داروهای نازایی کلی لک اومده تو صورتم. الانم خدا رو شکر باردارم و کاری نمی تونم بکنم. بعد ...

ایشالا به سلامتی فارغ میشی عزیزم اصلا غصه شو نخور همه چیز درست شدنیه سلامتی خیلی مهم تره اینا که با کرم و لیزر  نهایت آخرش درست میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘