2733
2734

یکی از اقوامون تازه برا پسرش زن گرفتن. حالا اینا میگن نکنه عروس بخواد طلاهایی که برای عروسیش قراره بخریم بالا بکشه. چون پسره هیچی نداره و طلاها رو خریدن که بعدا بفروشن پسرشون باهاش خونه و ماشین بخره. حالا میگن فاکتور طلاها رو دست عروس ندیم نگه داریم پیش خودمون. از اونور هم کلا یه سرویس خریدن که میخوان یه تیکه شو بدن بابت زیر لفظی یه تیکه پاگشا یه تیکه هم بدن برا عید قربان که نزدیکه. البته میخوان چندتا النگو هم بخرن توی مناسبتهای مختلف مثل یلدا و تولدش و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرویس رو همشو یه جا تو جشن باید بدن به عروس

جدا حدا مگه میشه

همین کارها باعث کدورت بین عروس و داماد میشه

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍

😶😶😐😐😐😐😐😐

کی فاکتورکادورومیده خب

ندن

بخوادبفروشه کاری نداره

ولی به نظرم شوهره به زنش توضیح بده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740

فعلا مه خودشون میخان بالا بکشن

خب واقعیتو بگن که طلا رو نمایشی میخان بخرن😐

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

این ندید بدید و گدابازیا چیه. همون طلاهارو بدن ماشین و خونه واسه داماد انقد میترسن. نصف سرویس خریدن اونم هر مناسبت قراره یه تیکشو ببرن واسه طرف انقدم سفت گرفتن خودشونو که ...!! 

بلاخره شناخت دارن که رفتن خواستگاری و داره عروسشون میشه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

اصلا مگه فاکتور میدن🤔

البته اگر بخواد میتونه بفروشه حتی بدون فاکتور

هیچ دادگاهی هم نمیتونی بری شکایت چون هدیه اس

اگر طرز فکرشون این خب چرا واسه پسرشون زن گرفتن

همون رو میدادن خونه و ماشین میخریدن استرس هم نمیکشیدن

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
ناراحتی دارع صدرصد  یعنی چی پسری ک خونه و ماشین نداره غلط می‌کنه زن بگیرع

ماشین بله 

وای خدایی خونه گرفتن الان با این وضع کار هر کسی نیست اگه پشتش پدرش نباشه 

ولی خب از طرفی هم طلا کادو هست و متعلق به زن 

باید زن و شوهر توافق کنن 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2706