2733
2739

بابا همه خوابا ک تعبیر ندارن

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

هیچی خسته بوده خواب دیده

اصلا درگیر تعبیر خواب نشین

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا تاجایی که من میدونم ترس توخواب شادیه،فکرکنم ی مسافر توراه،دارین که بااومدنش دلتون شادمیشه بخصوص همسرت

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2728
جدی؟ینی اگه ترس داشته باشه این تعبیر درسته؟

والا من ازکسی که خودش کتاب تعبیرخواب داشت و یجورایی بلدبود شنیدم ،حالا شاید بارداری باشه یا شخص دیگه ای نمیدونم ولی خیره مطمئن باش

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
بارداری چرااا آخه تو اقدامم ینی میشه؟

احتمالا همینه.اگه‌تعبیرش درست دراومدواسه بارداریم دعا کن😊

2740
احتمالا همینه.اگه‌تعبیرش درست دراومدواسه بارداریم دعا کن😊

فقط یه نگاه به پیج دکتر مهشید البرزی بنددار ایشون خیلیارو مادر کردن من هر سری میرم مطبش غلغله هست کارش عالیه