2737
2734

بابا همه خوابا ک تعبیر ندارن

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

هیچی خسته بوده خواب دیده

اصلا درگیر تعبیر خواب نشین

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا تاجایی که من میدونم ترس توخواب شادیه،فکرکنم ی مسافر توراه،دارین که بااومدنش دلتون شادمیشه بخصوص همسرت

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2728
جدی؟ینی اگه ترس داشته باشه این تعبیر درسته؟

والا من ازکسی که خودش کتاب تعبیرخواب داشت و یجورایی بلدبود شنیدم ،حالا شاید بارداری باشه یا شخص دیگه ای نمیدونم ولی خیره مطمئن باش

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
بارداری چرااا آخه تو اقدامم ینی میشه؟

احتمالا همینه.اگه‌تعبیرش درست دراومدواسه بارداریم دعا کن😊

2740
احتمالا همینه.اگه‌تعبیرش درست دراومدواسه بارداریم دعا کن😊

فقط یه نگاه به پیج دکتر مهشید البرزی بنددار ایشون خیلیارو مادر کردن من هر سری میرم مطبش غلغله هست کارش عالیه