2737
2739
عنوان

خانومای سیاست مدار یه لحظه بیاین

219 بازدید | 18 پست

چجوری از شوهراتون پول میگیرین

یا وقتی هزینه ای دارین چجوری بیان میکنین ک قبول کنه ،من تازه ازدواج کردم ب راهنمایی تون نیاز دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب معلومه کاملا راحت

مثلا اگه یه تومن نیاز داری بگو ۲ تومن میخوام

بعدم اگه دیدی نداد اصلا محلش نده واقعا اگه از الان کوتاه بیای تا اخر عمر زجر پیکشی

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2728

منم ی سالع ازدواج کردم

هر ماه میگه هر چ سرماه اضافه اومد.....

ولی سر ماه هیچی نمیریزه

فقط پول شارژ گوشیمو میگم بریز برام

مهمم نیست برام،مردی ک خودش نده و هر ماه بخواد ازش گدایی بشه دیگه اصلا اینو نمیگم،چیزی لازم داشته باشم کارتشو با خودم میبرم خرید

2740

منکه خودم شاغلم 

مثلا میگم مانتو میخوام، کی بریم بگیریم... هیچ وقت نشده بگه نه  و ندارم و... البته خودم از موجودیش تقریبا مطلعم 

شما از اول اینو قرار بذارید که ماهیانه باید چند میلیون ثابت بزنه به کارت شما و علاوه بر اون تامین هرینه هایی با مبالغ بالا (لباس و آرایشگاه و کلاس و...) هم با ایشونه

من هیچوقت نمیگفتم بعد همسرم میگفت جرا فلان چیزو نخریدی میگفتم کارتم خالیه 

خونش به جوش میومد که چرا نمیگی

میگفتم خوب‌من یه زمان طولانی ایی مستقل بودم خودم کار کردم غرورم شخصیتم نمیزاره

شما خودت‌ باید بدونی که وقتی به حساب آدم پول نیاد تو این اوضاع گرونی اینا پولی هم تو حساب نخواهد ماند

کم کم میریخت دیگه خودش دو هفته یه بار ماهی یخ بار ولی هربار می‌پرسید پول داری.؟

اها یه بارم براش تعریف کردم دکتر هلاکویی میگه اگه بهتون بر میخوره یا دوست ندارید از همسرتون درخواست پول کنید هیچوقت اینکارو نکنید چون به مرور زمان باعث یه نفرت و خشم درونی ناخودآگاه میشه که بعدا درمانش سخته پس من هیچیوت از شما درخواست پول نمیکنم چون دوست دارم و دوست ندارم ناخودآگاهم بهت خراب شه 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

شرایط مرداتون و بسنجین اگه نداره راه بیاین اگه داره و نمی‌ده اول با سیاست مثلا عشقم بیا با هم پس انداز و شروع کنیم هر چی این ماه موند برای تو ماه بعد برای من پولامون و جمع میکنیم سکه می‌خریم آخر سر هم همه رو میفروشیم مثلا ماشیننت و عوض کن بهترش و بگیر 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
خب نمیده میگم الان بازار خوب نیس 

خوبی عزیزم؟

خوب شاید نداره

از کسب و کارش خبر داری؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
شرایط مرداتون و بسنجین اگه نداره راه بیاین اگه داره و نمی‌ده اول با سیاست مثلا عشقم بیا با هم پس اند ...

من پول زیادی نمیخام مثلا در حد یکی دو تومن در ماه ولی خب بازار خرابیو بهانه میکنه شوخی میکنه و میگه نه

2706