2733
2734
عنوان

اگه پارتنرتون وسط دعوا و کات بهتون بگه دوست دختر دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 40 پست

من بهش بدبین میشم 

چون این حرف خط قرمزمه‌ واقعا شاید کات بکنم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکی نگفته خودم تجربه شو داشتم اون زمان خودمو گول میزدم بعدش کلی قسم و آیه که شوخی کردم بعدش گندش دراومد😐

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
😂😂😂 حداقل میگفتی دوست پسر فاب دارم 😂 شوهر آخه 😂

😂😂اون لحظه مغزم کار نکرد

ولی جدای از شوخی اگر حتی ۱ درصد بهش شک داری یعنی یه جای رابطتتون میلنگه ها

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
2731

شوهر منم تو دوران دوستی وقتی نمی‌رفتم پیشش دعوامون میشد همش میگفت واسه من ریختهههه من سه تا دارم به درک نیاااا ولی زر میزد فکر کنم آشتی میکرد میگفت از حرصم گفتم

عزیزم همه میگن دخترا زرنگن و... ولی پسرا از همه بلد ترن یجوری مخفیش میکنن ک به عقل جن هم نمیرسه!

شاید 

ولی آخه اسمم تو بیوش 

فالووینگاش که مورد خاصی نداشت 

پیجشم تقریبا پابلیکه

اکس منم از رو عصبانیت اعتراف کرد که زن داره اولش انکار میکرد عصبی شد گفت ارع زن دارم بعدشم گفت حالا ...

حالا زن داشت یا نداشت؟

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740
شاید  ولی آخه اسمم تو بیوش  فالووینگاش که مورد خاصی نداشت  پیجشم تقریبا پابلیکه

نمیتونه با یکی باشه و بگه اینستا ندارم؟

ی خط جدا داشته باشه

گوشیش شیاعومی باشه و کلا دوتا صفحه جدا با برنامه و اپای مختلف داشته باشه و...

2706