2733
2739

ولی بعدا لگه اون لحظه حرصی بودم یه چیزی گفتم ناراحت بشی باور میکنین؟

به نظرتون تو عصبانیت یه چیزی گفته تا من بسوزم؟

یا حرف راست رو تو عصبانیت گفته؟

(من ازش چیزی ندیده بودم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پارتنذ من از رو حرص میگفت ولی مطمئن بودم‌چیزی نیست

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2738
چرت گفته حرصم دراد ولی خب راست و دروغش فرقی نمیکنه راست بگه که یعنی عوضیه و کات میکنم دروغ هم باش ...

درسته منم همینقدر حساسم و راست و دروغ و شوخیش برام فرقی نداره. 😂

از لجش گفته

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
من امتحانش کردم قایمکی چکش کردم با پیج فیک دنبالش کردم هیچیییی نداره  نمیدونم راست گفته یا نه

عزیزم همه میگن دخترا زرنگن و...

ولی پسرا از همه بلد ترن یجوری مخفیش میکنن ک به عقل جن هم نمیرسه!

2706