2737
2739
عنوان

پوست و زیبایی🌸🌱

742 بازدید | 62 پست

میدونم هرکی یه نظری داره ولی 

من اصلا آرایش نمیکنم اما میخوام به پوستم برسم(ابن با آرایش فرق میکنه، پیرایشه)

بنظرتون چه کارایی بکنم و از کجا جنس پوستمو متوجه بشم

دلم میخواد هفتگی ماسک خونگی بذارم

بنظرتون هفته ای یبار مفیده؟ بیشتر از این وقت و حوصله ندارم..

کلا لطفا کمک کنید بهم درحد اطلاعات و توانتون...

اصلا شما چطور به خودتون میرسین؟

انگیزتون چیه؟

خسته نمیشین از هرروز روتین داشتن؟

برام بگید لطفا

مخصوصا از اینکه چطور دووم میارید

من مدام خسته میشم و قید رسیدن به پوستمو میزنم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روتین من نیاز پوستمه

و به نظرم اگه من روتین پوستی رو شروع نکرده بودم پوستم آنقدر خوب نبود که کلا بدون آرایش باشم، درحالی که همسنای من سه کیلو سه کیلو کرم پودر میزنن

یه روزمم نمیتونم بدون انجام دادن روتینم بگذرونم

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2728
روتین من نیاز پوستمه و به نظرم اگه من روتین پوستی رو شروع نکرده بودم پوستم آنقدر خوب نبود که کلا بد ...

میشه شما که آرایش نمیکنید و از این جهت شبیه منید، روتین پوستیتون رو بگید.. چیکارا میکنید؟ چه زمان هایی..

میشه شما که آرایش نمیکنید و از این جهت شبیه منید، روتین پوستیتون رو بگید.. چیکارا میکنید؟ چه زمان ها ...

پوست من حالا مشکلاتی داشت که من رفتم از متخصص یه سری محصول گرفتم 

بعد از اتمام دوره درمان خودم یه چیزایی گرفتم، در حد یه فوم شست و شو و آبرسان و چند نوع سرم

اگه پوستتون مشکلی مثل آکنه یا لک یا منافذ داره با پزشک مشورت کنید، اگه نه که نوع پوستتون رو پیدا کنید و یه سری محصولات پیشنهادی رو بخرین 

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2740

مثلا من پوستم خشکه 

صبا ژل شستشو+آبرسان+مرطوب کننده 

عصرا ضد آفتاب 

شبا ژل شستشو+آبرسان+سرم ویتامین سی+مرطوب کننده

خسته نمیشم 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
روتین من نیاز پوستمه و به نظرم اگه من روتین پوستی رو شروع نکرده بودم پوستم آنقدر خوب نبود که کلا بد ...

چن سالته گلم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
مثلا من پوستم خشکه  صبا ژل شستشو+آبرسان+مرطوب کننده  عصرا ضد آفتاب  شبا ژل شستشو+آ ...

مارک محصولات رو میگی؟ منم پوستم خشکه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2706