2737
2734

۶ سالشه...هرماه امکان نداره مریض نشه...بزور دارو میخوره .قبلا خوب بود سرم میزد گریه نمیکرد.الان امروز بردیم دکتر کاری کرد  ک اصلا سه چهار نفری زورشو نداشتیم  ک بتونه سرم بزنه...رگشو نتونستن پیداکنن از بس جیغ زد  ...حالم خیلی گرفته شده نمیدونم چکارکنم  بخدا از همه زندگی ناامیدم کرده این بچه با غذا نخوردن و دارونخوردنش ...'خیلی حالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزی ۱۰تادونه بادام درختی خام بده بخوره شربت زینک‌هم براش ازداروخانه بخر بده بخوره جون بگیره_دخترخوب حق داره مابزرگیم‌ازسوزن سرم دردمون میاداونکه یکذره بچه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

عزیزم درک میکنم بچه ها واقعا دهن پدرو مادرو صاف میکنن 💔بجای پزشک عمومی ببرش ی متخصص اطفال برلش داروهای تقویتی و ی رژیم غذایی تقویتی بده ی چکاپ هم براش تجویز کنه ک خیالت راحت شه

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
سیستم ایمنیش به شدت ضعیف شده باید شربت یا قرص ایمونیس، ویتامین c و مولتی ویتامین مصرف کنه

براش ایمونیسم گرفتیم ولی نمیخوره ک .....الان تو دوره سرماخوردگیش بهش بدم بهتر میشه؟

2738
خب لوزه داشته باشه چی باید عمل کنه؟

دختر منم لوزه داره دو سالشه لیزر میکنن براش چیزی نیس ولی تو خواب خرخر میکنه؟با دماغش حرف میزنه؟

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

تو غذاش زنجبیل بریز 

شبا دمنوش زنجبیل بهش بده

زگو تند تند دستشو بشوره

اگه احساس کردی سرما خورده همون روز اول۲تا قرص زینک بهش بده نمیزاره سرما بخوره

شربت پلارژین کید واسه سرما خوردگی خیلی خوبه گیاهیم هست

زمستونا براش  قرص مکسی کر بخر روزی یدونه بهش بده

عزیزم درک میکنم بچه ها واقعا دهن پدرو مادرو صاف میکنن 💔بجای پزشک عمومی ببرش ی متخصص اطفال برلش دارو ...

اره کاش از اول میبردیمیش پیش متخصص .مشکل من اینجاس باباش بشدت بی حوصلس یبار ک بچه رو ببره دکتر دیگه نمیبره ...منم ک تنهایی از پسش برنمیام 

اره کاش از اول میبردیمیش پیش متخصص .مشکل من اینجاس باباش بشدت بی حوصلس یبار ک بچه رو ببره دکتر دیگه ...

شوهر منم مدام سرکاره همه مسئولیت بجه رو ب عهده من نیندازه گاها...

من خودم انجام میدم چیزی نیس یبار انجام بده برات عادی میشه دیگ مجبوری

2706