2733
2739

۳ روزه عقب انداختم یعنی باید ۲۹ میشدم علائمی هم ندارم فقط تپش قلب شدید میگیرم و استرس و بعد آروم میشم دو روزه اینجورم

یبوست هم دارم درد دور ناف گاهی همین

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاحالا عقب انداخته بودی

از وقتی اقدام کردم یبار دوهفته عقب انداختم بعد پری شدم اینم بار دومه 

قبل اقدام منظم بودم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
بزار فردا صبح  تست بارداری بزن ببین مثبت میشه من 4 روز عقب انداختم بی بی زدم معلوم شد

پریود‌شدم الان😔😔

پریود‌شدم الان😔😔

عیب ندارع عزیزم درکت میکنم منم خیلی اینجوری بودم . 2سال نیم هرباری پری میشدم گریه...

این عقب افتادن ها میگن داره بدن آماده میشه واسه بارداری نشونه خوبیه . .انشالله ماه بعد به امید خدا میشه تروخدا استرس نداشته باش بخدا مهم ترین همین استرسه.

مگه چند وقته اقدامی.

2740
عیب ندارع عزیزم درکت میکنم منم خیلی اینجوری بودم . 2سال نیم هرباری پری میشدم گریه... این عقب افتادن ...

مآه چهارمه خیلی بهم میریزه اعصابم وقتی میشم