2733
2739
عنوان

دخالت خواهر شوهر

251 بازدید | 20 پست

سلام عزیزان، من ۶ ساله ازدواج کردم همسرم خیلی مرد خوب و مستقلیه، زندگی ما یه شهر دیگه بوده ولی الان بعد از ۶ سال تصمیم داریم برگردیم شهر خودمون همسرم شغل خودشو راه اندازی کنه یه پسر یک ساله هم داریم،خانواده ها در جریان هستنو خب موافقت و مخالفتایی هست ک ما اهمیت ندادیم این وسط خواهر شوهرم وقتایی گ من نیستم یا از طریق چت و این حرفا خیلی تو گوش همسرم میخونه ک نکن و فلان، یا هی ب من میگه منصرفش کن....دخالتش خیلی تو اعصابمه نمیدونم چکار کنم دخاات نکنه، مجردم هست، خیلی سر بزرگی میکنه، چکار کنم هی اظهار نظر نکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منم دقیقا در جایگاه شما بودم . حتی پدرشوهرم عاجزانه بهم گفت خواهش میکنم تو شوهرتو منصرف کن . اونا می‌ترسیدند موفق نشه و آبروش بره . ولی من بهش ایمان دارم . شما هم زیاد دیگه خبر ندید به خانواده کاری که درسته رو انجام بدید بی سر و صدا . کم کم میکشن کنار دیگه . 

بگوبهش زندگیه هرکس به خودش مربوطه

خیلی بهش گفتم، منتها تکرار میکنه انگار حالیش نیست نمیدونم چرا، از یه طرف میگم یهو بزنم تو دانش یه حرفی بزنم ک دیگه نتونه حرف بزنه منتها ب احترام مادر شوهرم خودمو کنترل میکنم میگم زشته ی عمری میخوام عروسشون باشم خودمو نگه میدارم

استوری بذار واتساپت

بنویس

و خداوند سر را آفرید که روی گردن باشد نه در زندگی دیگران

زیرشم بنویس ما داریم برمیگردیم شهرمون دوستان ،وبال گردن کسی نیستیم که ناراحتین 

اگه ریپلای کرد بگو خیلیا دارن بهم میگن دیگه عصبیم کردن 

2740
خیلی بهش گفتم، منتها تکرار میکنه انگار حالیش نیست نمیدونم چرا، از یه طرف میگم یهو بزنم تو دانش یه حر ...

اهمیت نده به حرفاش،شماکارخودتونوبکنید

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
عزیزم منم دقیقا در جایگاه شما بودم . حتی پدرشوهرم عاجزانه بهم گفت خواهش میکنم تو شوهرتو منصرف کن . ا ...

ای عزیزم...چقدر خوشحالم یکی مثل من درکم کرد...باور کنید انققققد همسرم مصمم هست ب این کارش ک همین دلگرمم میکنه آره دیگه قالشو در نمیاریم

ای عزیزم...چقدر خوشحالم یکی مثل من درکم کرد...باور کنید انققققد همسرم مصمم هست ب این کارش ک همین دلگ ...

اره بابا . بخدا از روزی که از کار قبلیش اومده بیرون ع

همش اتفاقات خوب برامون افتاده و داره مغازه باز میکنه . شاید باورت نشه اما من امروز فهمیدم که توی قرعه کشی واشلند ۲۰۰ میلیون بردم .اینم یه کمک بزرگه برامون .

ببین اینکه خواهر شوهر چی گفته و مادر شوهر چی گفته کاری ندارم

اما تجربه نشون داده در شرایطی که می خواهی تصمیم مهم بگیری نظرات مخالف رو بهتره با دقت بشنوی بخصوص از نزدیکان واطرافیان و بعد تصمیم بگیری

2706