2733
2734
عنوان

بین اینکه بخوابم یا پاشم خونه رو تمیز کنم موندم🥴💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 78 پست

من معمولا روز بعد از مهمونی کلا میخوابم چون خیلی خسته میشم شوهرمم میگه بخواب برای غذا هم یه تخم مرغ یا غذای شب قبل اگه باشه 

توام بخواب بابا دنیا دو روزه

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصمیم سختیه واقعا ..ولی بخاب 😄

خیلی سخته چشام خستس از طرفی خونه ب هم ریختس🥴😂

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

مم تازه بیدار شدم

ولی میگم تمیس کن چون از خواب بیدار بشی ببینی کثیفه حالت گرفته میشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2731
من معمولا روز بعد از مهمونی کلا میخوابم چون خیلی خسته میشم شوهرمم میگه بخواب برای غذا هم یه تخم مرغ ...

تراپی فقط خودت 😁❤️پس میخوابم چون دنیا دوروزه😎😂❤️

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

حالم اصلا خوب نیست با دوتا بچه ی کیکیس نوزاده اون یکی دوساله مجبورم فرصتو غنیمت بشمارم تمیز کنم تا وقتی زملن دارم یکم تمیز کاری کردم الانم دارم میخابونمش ولی تو اگ کسی خونت نمیاد بچه نداری بگیر بخواب بیدار شدی تمیز کن البته اگ من بودم ترجیح میدادم اول تمیز کنم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
تراپی فقط خودت 😁❤️پس میخوابم چون دنیا دوروزه😎😂❤️

قربانت 🙌😁😁

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
اگه بدون استرس کارات میخوابی. بخواب اگر نه دور از جونت کوفت بشه اون خواب پاشو کاراتو کن 

توام مث منی فکنم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2740

اول خونه رو جمع کن بعدش با خیال راحت بخواب. هروقت هم که بیدار شی خونه تمیزه و حالشو میبری😂

از خواب بیدار شی باید دوباره وایسی تا ویندوزت بالا بیاد و بعدشم با هزار تا کوفتگی خونه رو جمع کنی باز خسته میشی میخوابی

من یکی ترجیح میدم با خیال راحت بخوابم و بیدارم که شدم دست به سیاه و سفید نزنم😂

🤍.
خیلی سخته چشام خستس از طرفی خونه ب هم ریختس🥴😂

بخاب عزیزم خودت مهمتری ..ریکاوری که شدی کاراتوانجام بده ☺️

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

تمیز کن راحت بخاب 

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
2706