2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جنوب من سمت بندرم اینجا واسه خیلی ها ی میلیارد پول خورده 

بلوچها هم خیلی هاشون پولدارن

کهنوجی ها

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
جنوب من سمت بندرم اینجا واسه خیلی ها ی میلیارد پول خورده  بلوچها هم خیلی هاشون پولدارن کهنوجی ...

اینا فرهنگ هاشون با مردم های دیگه فرق داره فک نکنم قبول کنن ادم هایی با فرهنگ متفاوت رو 

2740
اصفهان که میگن خسیسن تبریزم مردم دیگه رو قبول نمیکنن از لحاظ فرهنگی 

خسیس همه جا هست برای خودش ن خسیس نیستن الان یکی بهت بگه ۱۰۰بریز حسابم تو میدی؟کلا همه جا خسیس هست اصلا تو پیدا کن ببین ازدواج میکننن دیگه زیر بار ازدواج پسرا ب سختی میرن. بعدم پولدار پولدارتر از خودش میگبره. دیگه حالا شانسیه یکی کمتر خودش بگیره

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
اصفهان که میگن خسیسن تبریزم مردم دیگه رو قبول نمیکنن از لحاظ فرهنگی 

اما دوستای اصفهانی و تبریزی دارم که خیلی پولدار هستن 

، برای خودشون خوب خرج میکنند 

یکی از دوستام که تازه خودش میگه ما پولدار نیستیم ساده ترین سفرش استانبول 

خسیس همه جا هست برای خودش ن خسیس نیستن الان یکی بهت بگه ۱۰۰بریز حسابم تو میدی؟کلا همه جا خسیس ...

نه بابا اینقدر دخترایی هستن شوهر پولدار میکنن با اینکه هیچی نیستن خودشون  منم هم معمولی زندگی کردم و حقیقتا خوشگلم هستم میخوام شوهر توپ بکنم 

اینا فرهنگ هاشون با مردم های دیگه فرق داره فک نکنم قبول کنن ادم هایی با فرهنگ متفاوت رو 

واسه ازدواج میگی؟قبول که میکنن ولی خب تفاوت فرهنگی زیاده دیگه خیلی منتها پولدارنا الان دوست همسرم ی خونه داره دبی زن و بچه قشنگ ۸ ۹ ماه سال اونجان عشق و حال و بریز و بپاش و..خانوم لندکروز داره اینجا اونجا نمیدونم چی داره کل سرتاپاشم طلای ۲۴ عیاره پولدار اینجوری ان این سمت 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706