2733
2734
عنوان

رفتار مادر شوهرم

129 بازدید | 9 پست

خیلی ناراحتم مادر من بعد چند سال رفته خونشون دیدینشون میگه شروع کرد از تو بد گفتن و از جاری دیگت خوب گویی  مگه می‌گفته اون خجالتیه سر زبون نداره. ماشاالله عروس دیگم سره به اون .آخه 

هوف ک حیف پسرشو دوست دارم وگرنه  جوری جوابشو میدادم

کاربری دست 2نفر     زن علی   خدا همرو به عشقشون برسونه 🔗❤️Af

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش زر زده .

ولی یبار جوابشو بده نزار فک کنه زبون نداری . 

حتما یه بار که چیزی بهت گفت جواب بده .

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  
2731
چه ربطی به دوست داشتن شوهرت داره؟ مامانت باید همونجا میگفت همه این رفتارا رو بعد ازدواج با پسر شما ...

من واقعا شرمم میاد جوابشو بدم پشست سر جاری دیگم بد میگه جلو رو من و واقعا دختره رفتارش خوب نیست اما جلو‌ بقیه میبرش بالا

ولش زر زده . ولی یبار جوابشو بده نزار فک کنه زبون نداری .  حتما یه بار که چیزی بهت گفت جواب ب ...

من میگم  برم خونشون بگم بهش   تو همونی نبودی از دست جاریم  گریه نکردی باز پشت سر من بد مگی 

2740
من میگم  برم خونشون بگم بهش   تو همونی نبودی از دست جاریم  گریه نکردی باز پشت سر ...

خب پس آدم دو رویی . اره بگو بهش حتما 

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )