2737
2739
عنوان

بیرون میرم فک میکنم همه دارن نگام میکنن..

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 36 پست
قبلا اینجوری بودم ولی الان نه. به خاطر اعتماد به نفس پایینه

چیکار کردی ک بهتر شدی چند سال زمان برد خیلی بده همش معذبم مثلا مهمون ک میاد خونمون دائم پروپاچه خدمو نگاه میکنم یا انداممو یا قیافم میگم راجب من چی فک میکنه

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیکار کردی ک بهتر شدی چند سال زمان برد خیلی بده همش معذبم مثلا مهمون ک میاد خونمون دائم پروپاچه خدمو ...

با آدمهایی که اعتماد به نفس و روابط قوی داشتن رفت و آمد کردم روی طرز فکرم کار کردم الان دیگه راحتم تو خیتبون یه بستنی قیفی میگیرم و لذت میخورم کاری هم به نگاه مردم ندارم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
اره از کوچیکی چون خیلی مسخره شدم بابت چهرم برا همین 

دقیقا منم همین بودم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
این فقط حس ماست کسی توجه نمیکنه واقعا

اخه تو خونه از کوچیکی ی حرفی ک‌ میزدم مامانم هی میگف زشته نگو یا داداشام همیشه قیافمو مسخره میکردن اینطوری شدم بخدا روزی صد بار با خدم میگم تو هیچ کسی نیستی ک ادما بخان نگات کنن ولی بازم درست نمیشه احساس میکنم همه نگاه ها رومه باورت میشه بیرون ک میرم همش چشمم ب صورت اینو اونه ک ببینم دارن چطوری نگام میکنن مثلا حالت صورتشون مسخره کردن من نباشه

2738
اعتماد به نفس پایین با آدم اینکارو میکنه...میتونی جایی مشغول به کار شو.جاییکه با آدما بیشتر برخورد د ...

سرکار میرفتم تا قبل دانشگاه تو دانشگاه هم ک میرم فک میکنم همه نگام میکنن

اره از کوچیکی چون خیلی مسخره شدم بابت چهرم برا همین 

بابا بیخیال مگه قشنگ ها به  چه دستاوردی رسیدن 

بهت پیشنهاد میکنم بری باشگاه ،قبل ثبت نام  بری از نزدیک ببین گروه رو ،مربی و شاگرد شاد و اکتیو بودن ثبت نام کن ،اینقدر تاثیر داره برا روحیت که نگو 

بعدم شکر گذاری رو انجام بده ،این برا اینه که خودتو دوس داشته باشی 

بعدم سعی کن برا خودت ارزش قائل بشی ،مثلا یه سبد میوه جلوته ،خوباشو برا خودت بزاری ،موقع غذا کشیدن حواست به بشقاب خودت باشه که چیزی کم نباشه نه نامزدت 

سرکار میرفتم تا قبل دانشگاه تو دانشگاه هم ک میرم فک میکنم همه نگام میکنن

اگه با این چیزا خوب نشد نیاز به مشاور داری دخترجان .این ینی ریشه ش عمیقه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راحت باش بابا مگه میخوای قهقهه بزنی یا کار زشتی انجام بدی اخه  من نگاه کسی برام مهم نیس

اخه همین راحتیه برام سخته خیلی تمرین کردم نشد

بابا بیخیال مگه قشنگ ها به  چه دستاوردی رسیدن  بهت پیشنهاد میکنم بری باشگاه ،قبل ثبت نام ...

اره عزیزم کوچیک زشت بودم الان چهرم بهتره اما این خصوصیات واسم مونده

اگه با این چیزا خوب نشد نیاز به مشاور داری دخترجان .این ینی ریشه ش عمیقه

رواننشاسا خیلی پول میگیرن رفتم پیششون حرفاشونو کش میدن ک هی برم و برم

2706