2733
2739

من اینجوری ام همه چی میخورم... بخاطر خوش خوراک بودن و مشتی بودنم نیست بخاطر اینه که از غذا خوردن زیاد لذت نمی‌برم و اشتهام کمه... باورم اینه که غذا باید سیر کنه و سالم باشه همین😂

یه فامیل داریم میگه هر چی گذاشتن جلوتون بخورید، بعد دو ساعت میریزید تو توالت😑😂😂 پس ایراد نگیرید :)

امیدوارم شوهر آینده ام بد غذا نباشه چون اصلا تحمل ندارم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرم اینطوریه ولی من نه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

من در بعضی موارد بد غذام 😬😬😬

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2738
چه خوب خوشحالم که گوگوش برام کامنت میزاره😅

آره عزیزم بعد از اینکه دیگه از دنیای هنر و خوانندگی فاصله گرفتم بیکار شدم و میام تو نی‌نی‌سایت🤣

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2706