2733
2739
عنوان

۴۱ سوره حشر❤

102 بازدید | 10 پست

تا آخر هفته ٢ تا مونده گفتم شاید کسی دوست داشته باشه زودتر از کسانی که در تایپیک قبل تگ شدند شرکت کنه التماس دعا ممنون(:

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم میخونم التماس دعا دارم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
با شما ۴۲ تا میشه😍😍❤❤❤

من سه تا میخونم که بشه ۴۵ تا چرا تگم نکردی زی زی میدونی که من همیشه هستم 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2740
من سه تا میخونم که بشه ۴۵ تا چرا تگم نکردی زی زی میدونی که من همیشه هستم 

قبول باشه آمین التماس دعا آخه یادم نمیمونه از طرفی برخی رو تگ کردم اما حس کردم مزاحمت هست🙏☺ 

قبول باشه آمین التماس دعا آخه یادم نمیمونه از طرفی برخی رو تگ کردم اما حس کردم مزاحمت هست🙏☺ 

نه عزیزم  منو تگ کن توکل بخدا انشاالله که این ختما گره گشای هممون باشه❤️❤️

نه عزیزم  منو تگ کن توکل بخدا انشاالله که این ختما گره گشای هممون باشه❤️❤️

چشم آمین به حق و با دعای امام زمان❤😍😍☺