2733
2739

من سرهرچیزی عصبی میشدم سردرد وقرص خوردن داشتم مامانم باپدرم بحث میکرد من میومدم واسطع میشدم آخرشم میگفتن دخالت کردی تاپیک قبلم بامامانم چ دعوایی داشتم... امادیشب تصمیم گرفتم که دیگه واردبحثشون نشم چیزی ک ربطش ب من نداره خودموقاطی نکنم ونظرندم امروزم بازم بحث کوچیکی داشتن اما من لبخندزدم هدفون گذاشتم بااهنگ شاد حالموخوب کردم تصمیم گرفتم که هرکاری ک برای حال خوبم لازمه انجام بدم باادمای تایمموبگذرونم ارزش داشته باشن چقدخوبه سکوت کردن خیلی جاها چقدخربودم همیشه بحث میکردم جوش میزدم حالم بدمیشد اماحالا نه دارم روخودم کارمیکنم واقعاهیچی مهمتر ازآرامش خودت نیست خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم همینطور بودم الان از هر بحثی دوری میکنم و آرامش دارم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2728
حیف از سن و جوونی که پای حماقت بقیه خرج بشه،منم مث تو بودم،فقطططط ب فکر خودت باش،هیچکس از تو مهمتر ن ...

دقیقابحثشون میشه مشکلی پیش میادبخودم میگم خب بتوچه آرامشت مهمتره یادت نره

2740
منم همش دوس دارم اینجوری باشم ولی یادم میره زود

منم یادم میرف اما دیگه رو کاغذهمیشه مینویسم من آرامشم مهمتره و ازاون بحث دورمیشم البته ازدیشب شروع کردم فعلاموفق شدم 

منم یادم میرف اما دیگه رو کاغذهمیشه مینویسم من آرامشم مهمتره و ازاون بحث دورمیشم البته ازدیشب شروع ک ...

یکیم باهات بحث کنه و طرف بحثش تو باشی یا از یه رفتارش ناراحت بشی بازم سعی میکنی برخوردی نداشته باشی؟ 

یکیم باهات بحث کنه و طرف بحثش تو باشی یا از یه رفتارش ناراحت بشی بازم سعی میکنی برخوردی نداشته باشی؟ ...

سعی میکنم آرام صحبت کنم بااحترام ردش کنم وبعد ازاین ک بااحترام صحبت کردم فاصله میگیرم 

2706