2733
2734

ببینید من مربیم گفت از بدن ایده‌آلی که میخوای عکس بفرست تا نسبت ب اون برنامه برات بنویسم و برنامه رو نوشت الان ی ماهه دارم میرم تا حدودی ی نتایج محوی میبینم ولی میخواستم بدونم اگر ادامه بدم به اون چیزی که میخواستم میتونم برسم ؟چقدر طول میکشه؟کیا از رفتن به باشگاه نتیجه دلخواهشون رو دیدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من الان ۳ ساله دارم کار میکنم... واضح دیدم نتیجه رو خیلی اندام توپی میخوای بسازی حداقل یه سال دو سا ...

سلام آره منم بدنسازی میرم بخاطر همین تو ی ماه نتیجه کمی تو این بازه زمانی دیدم

من 

دو سال  کار کنی خوب میشی 

ولی نباید بازیگوشی کنی وقتی میری ورزش واقعا ورزش کنی نه  اینکه فقط دلت خوش باشه داری ورزش میکنی و از زیر کار در بری

البته من بدنم خیلی مشکل نداشت و اضافه وزن چندانی نداشتم  الن حسابی رو فرم هستم 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
سلام آره منم بدنسازی میرم بخاطر همین تو ی ماه نتیجه کمی تو این بازه زمانی دیدم

بستگی به نوع اندامی که میخوای داره

مثلا بعضیا خودشون لاغرن و حدودا اندام پایه خوبی دارن، یکم فرم دهی میکنن

ولی یه سریا حتی لاغرم باشن میریزن دوباره میسازن، وای به حال اونی که اضافه وزن داره

طول می‌کشه در کل

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2738
من  دو سال  کار کنی خوب میشی   ولی نباید بازیگوشی کنی وقتی میری ورزش واقعا ورز ...

خیلی عالیه ولی ی سوال افتادگی سینه و رو فرم اومدن سینه و باسن با ورزش که میگن واگعیه یا کیکه؟تو نتیجه ای از این دو چیز داشتی؟

اره مگر اینکه خیلی سال از قبل ورزش کرده باشی ولی خب باز کمی بازگشت داره

من بخاطر سزارین شکمم مونده

از اون طرف قلبمم درد میگیره موقع ورزش کردن

خیلی دلم میخواد برم باشگاه ولی با این وضع قلب درد نمی‌دونم میشه یا نه 🥲

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من بخاطر سزارین شکمم مونده از اون طرف قلبمم درد میگیره موقع ورزش کردن خیلی دلم میخواد برم باشگاه و ...

خب باید از دکترتون در این باره سوال کنید چون ممکنه خطرناک باشه براتون 

2706