2733
2739

و اینکه اگر باهاشون برخورد داشتین کدوم ویژگی اخلاقی رفتاریشون خوب بوده😁

ممنون میشم بگید

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا برخورد نداشتم

به نظرم آدمای باحال و آزادی هستن و البته باکلاس چون تو جامعه که همه دکتر و مهندس و معلم میخوان رفته دنبال آرزوش

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
2728

خوش اندام هستن و سختگیر

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ب نظرم خیلی باحالن و خاصن مربی شنای من تیپای خیلی خیلی قشنگی میزد و اینکه مهربون و صبور بودنشون خی ...

مرسی عزیزم 

منم مربی شنام گفتم اگر شما تجربه ای دارین استفاده کنم🥲😁

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

تجربه بهم ثابت کرده مربی های خوب تپل مپلن از اونجایی هم که تپلا مهربونن اسم مربی شنا میاد یه خانم تپل مهربون میاد تو ذهنم😂

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🏼
2738
تجربه بهم ثابت کرده مربی های خوب تپل مپلن از اونجایی هم که تپلا مهربونن اسم مربی شنا میاد یه خانم تپ ...

عکسو گذاشتم ببین منم حساب میشم😂😂

مرسی عزیزم  منم مربی شنام گفتم اگر شما تجربه ای دارین استفاده کنم🥲😁

ب نظرم‌اگه مهربون باشین باعث میشه بچه ها هم حتی بتونن همه سوالاشونو راحت بپرسن ازتون و پیشرفت کنن

صبور بودنم واقعا مهمه

در هر صورت موفق باشی عزیزم😘

عزیزم شنا ادمو لاغر می‌کنه؟ میخام همزمان برم کلاس شنا و بدنسازی

آره عزیزم مخصوصا شنای پروانه اگر حرفه ای کار کرده باشین

2706