2733
2734

چند روز پیش سر جریانای جنگ پهبادارو یه وقت تو آسمون دیدیم خیلی استرس داشتم احساس می کنم چشم راستم و قسمت راست لب پایینم یه ذره افتادگی داره ولی اصلا بی حس نیست از دکتر رفتن می ترسم می تونه علایم ام اس باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
می ترسم یه وقت عصبش از کار بیفته اینا 

شاید فلج عضلات باشه برای فامیل ما هم کلا چونش اینا کج شد فکر کردن سکته کرد بردن دکتر گفت فلج عضلات هست بعد چندروز درست شد با دارو 

ام اس وقتی هست که تو حتی یه دونه عدس هم نتونی با دستت بگیری یا راه رفتن دچار اختلال بشه 

من مدتی حتی کیف رو نمی‌تونستم بگیرم دستم دستام جون نداشت ترسیدم که ام اس باشه رفتم دکتر آزمایش و اینا نوشت انجام دادم گفت ویتامین دی بدنت خیلی کمه اینجوری شدی مدتی قرص مصرف کردم اوکی شدم الان هروقت مصرف ویتامین دی رو دیر بشه یا فراموش کنم اینجوری میشم تا میخورم اوکی میشه 

2738
آره یه وقت دیدیم بالا سرمونن تو حیاط  نه ارومیه ایم

حق داری... ولی همه اینا نمایشه هیچ جنگی درکار نیس... کاش همون موقع ی ذره نمک سرزبونت میذاشتی و ی آب طلا درست میکردی میخوردی تا ترس تو وجودت نره... الان برا اعصابت گاو زبون بخور و ریلکس کن

2706