2737
2734
عنوان

دلم واقعا واسه مامانم میسوزه😑

240 بازدید | 21 پست

یطرف غصه ی بابامو میخوره که خیلی اذیتش میکنه 

یطرفم غصه ی برادر کوصکششو که حق پدریشو بالا کشیده نمیده

پدربزرگم ۵۰ میلیارد مال داره ۴ تا خونه داره ۳ هکتار زمین داره با آب کشاورزی که هرکدومش خداتومن پولشه

داییم قشنگ همرو با پارتی بازی زده به اسم خودش به مامانمم گفته بهت گوهمو میدم🥲

از یطرفم که بابام یکسره مامانمو کتک میزنه بابام خیلی روانیه خیلی خیلی

واقعا دلم به مامانم میسوزه لطفا نگید تو خوب باش براشو فلان من خودم اسیب دیدم واقعا حال روحی و جسمی خوبی ندارم

شبو روز کارم شده غصه😪

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی بگردم 🫂💔 

وای یاد پدر بزرگم افتادم چقدر مادر بزرگمو بخاطر اینکه برادرش ارثشو بالا کشید اذیت کرد

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

مامانت چرا شکایت نمیکنه؟ اگه پول خوبی بهش برسه شاید بتونه خودشو نجات بده

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
مامانت چرا شکایت نمیکنه؟ اگه پول خوبی بهش برسه شاید بتونه خودشو نجات بده

عزیزم سند درست کرده همه چیو به اسم خودش کرده

جوری کاراشو راست و ریس کرده که انگار از پدربزرگم خریده همرو😐از ی وکیل پرسیدیم گفت هیچ کاری نمیتونید کنید چون قانونی و شرعن به اسمشه

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋
2738
بره شکایت داداشش کنن، پوستشو میکنن

هیچ غلطی نمیکنن عزیزم

این همه چیو قانونی به نام خودش کرده جوری که امگار از پدربزرگم خریده این مالارو😐

از وکیل پرسیدیم گفت نمیشه کاری کرده چون قانونن مال خودشه دیگه همه چی

عزیزم سند درست کرده همه چیو به اسم خودش کرده جوری کاراشو راست و ریس کرده که انگار از پدربزرگم خریده ...

با وکیل دیگه ای صحبت کنید. به این راحتی نیست‌. اگه پدر بزرگ تون در قید حیات خود رفته به نام اش زده، کسی نمی تونه کاری کنه ولی اگه بعد فوت سند سازی کرده خیلی فرق داره و قابل اثباته.

انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
فدات بشم‌من عزیزم قصه نخور قشنگم

کاش میشد عزیزم کاش

من وقتی میرم یجایی ی مورچه ای میبینم زمینه با انگشتم برش میدارم‌میذارم جایی که یوقت کسی با پاش لهش نکنه

یعنی حته ازارم به ی مورچه هم نمیرسه نمیدونم چرا خدا داره اینجوری میکته به ما 

تو شرایط خیلی سختی ام واقعا دیگه نا ندارم

عزیزم سند درست کرده همه چیو به اسم خودش کرده جوری کاراشو راست و ریس کرده که انگار از پدربزرگم خریده ...

چه بد☹️ دایی‌های منم ندادن با زور و دعوا یه کمی زمین دادن که اونم چیزی نیس خیلی کمتر از حقشونه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
کاش میشد عزیزم کاش من وقتی میرم یجایی ی مورچه ای میبینم زمینه با انگشتم برش میدارم‌میذارم جایی که ی ...

بچگیت تقریبا شبیه بچگی منه هیچوقت دوست ندارم به اون روزا فک‌کنم

2706