2737
2739
عنوان

یه زن میتونه این ملک رو به عنوان مهریه بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 28 پست
توی قولنامه بنویسید که شما ملک خریداری کردین به این قیمت اگه مبلغی رد و بدل نشه میتونه بگه صوری بوده

اگر بنویسن نقدا پرداخت شد ( کارت به کارت نشه) درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز نه  ولی در آینده ممکنه این کارو کنه از بقیه شنیدیم که گفته شاید مهریش رو بگیره

ببین اگر پدرت هر چیزی بنامت بکنه و اون خانم بعدش شکایت مهریه بکنه هیچ کاری نمیتونه بکنه

ولی اگر اون خانم اول مهرشو بزاره اجرا و بعد پدرت اموالشو بنام شما بکنه این میشه فرار از دین و محکوم میشه و ممکنه ملک و پس بگیرن ‌. چون برای دادگاه محرز میشه که پدرت برای ندادن مهریه اموالشو بنام شما کرده.

از ماست که بر ماست
2742
ببین اگر پدرت هر چیزی بنامت بکنه و اون خانم بعدش شکایت مهریه بکنه هیچ کاری نمیتونه بکنه ولی اگر اون ...

ببخش یه سوال دیگه بپرسم 

اگه مهریش رو بذاره اجرا و بعد پدر بزنه به اسم‌ من توی قولنامه‌ بنویسیم مثلا مبلغ ۵ میلیارد ارزش ملک ها هست و بجاش من همون مقدار سکه طلا دادم به پدرم ( الکی بنویسیم ) یعنی وانمود کنیم من در ازای دادن سکه اون ملک رو خریدم . در اون صورت چی 

ببخش یه سوال دیگه بپرسم  اگه مهریش رو بذاره اجرا و بعد پدر بزنه به اسم‌ من توی قولنامه‌ بنویسی ...

ببین این کارا هیچ فایده ای نداره

البته دادگاه خانواده کاری نداره ولی اگه بره دادسرا شکایت کنه بابات محکوم میشه

خصوصا وقتی بنام فامیل درجه یک بشه

از ماست که بر ماست
2740
بهتره بابات اموالشو بنام بچه هاش بکنه به اون خانم هم مقداری بده تا راضی باشه چند تا سکه مهرشه؟

از زبان شوهرم تعریف کردم که پیچیده نشه‌ 

در واقع پدرشوهرم میخواد به نام شوهرم کنع

اون ملک رو از اول شوهرم خریده ولی حماقت کرده از روز اول زده به نام پدرش 

از زبان شوهرم تعریف کردم که پیچیده نشه‌  در واقع پدرشوهرم میخواد به نام شوهرم کنع اون ملک رو ...

برای دادگاه ثابت کردن سخته

البته من منظورم املاکیه که سند داره و تهران میگم

ممکنه تو شهرستانها اینقد سختگیری نباشه

از ماست که بر ماست
عزیز قرار نیست پولی رد و بدل بشه بینمون در این صورت هم نمیتونه؟

نه نمیتونه .. اصلا بحث پول این وسط نیست ..‌ بحث تاریخ انتقال سند هست ... اگر مثلا الان رفته باشه درخواست مهریه و طلاق داده باشه از این تاریخ ب بعد شما سند بزنید اون میتونه شکایت کنه و پس بگیره ... 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑