2733
2739

یک دختر خانمی تو اقوام من هست 

بعد یکی از پسرهای فامیلمون دوسش داشت 

خلاصه نزدیک ۷ سال پسره همه کار برای دختره کرد 

هرچی به فکرتان برسه دعوا کرد ،منت کشید ،التماس کرد ،به زور متوسل شد ،بزرگ و کوچیک واسط کرد ، بی آبرویی کرد و....، خلاصه 

اما دختره جوابش منفی بود خانواده دختر از اول تا آخر همه اشون راضی بودن با پسره ازدواج کنه اما فقط دختره جوابش منفی بود رو منفی ماند و کوتاه نیومد 

دختره حتی حاضر نشد با پسره حرفم بزنه بارها از پسره شکایتم کرد به دادگاه و پاسگاه کشوند به پسره بی احترامی کرد و خلاصه 

آخرش پسره دید به این دختر نمی‌رسه کوتاه اومد و بی‌خیال شد دیگه البته کاری نمونده بود انجام نده بنده خدا راهی دیگه ای هم جز رفتن نداشت 

حالا ۲ سال از اون ماجرها میگذره با دختره تو جمع دخترونه حرف می‌زدیم درددل می‌کردیم همه 

دختره گفت من اون پسره رو همیشه دوست داشتم 

بعد همه متعجب که چجوری ۷ سال همه کار برات کرد حتی باهاش حاضر نبودی حرف بزنی همه جوره شکستیش خردش کردی به دادگاه پاسگاه کشوندی

بعد میگی دوسش دارم ؟

گفت آره دوسش داشتم و دارم اما هر دوست داشتنی نباید به ازدواج یا رابطه برسه من از ۱۹ سالگی آرزوهای برای خودم دارم، می‌خوام تنها مهاجرت کنم، معیارهای دیگه برای خودم و زندگیم دارم ، اصلا قصد ازدواج با هیچکسو ندارم 

من اونو دوسش داشتم اما چون نمی‌خواستم باهاش باشم در برابرش سفت و بی رحم وایسادم که شل نشم میدونستم یک‌بار کوتاه بیام در برابر علاقه اش به من شاید تا آخر کوتاه بیام من پای آرزوهام و رویاهام وایسادم برای همین پا رو دلم گذاشتم 

شما باهاش موافقید ؟

میشه آدم یکیو دوست داشته باشه اونجوری باهاش رفتار کنه حتی باهاش یک کلمه حاضر نشه حرف بزنه؟

چه دختر قوی و هدف داری خوشم اومد 🥲

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله قطعا میشه آرزوهاش از ازدواج براش مهم تر بودن دیگ خودشم گفته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
بهترین کارو کرد بنظرم  اینکه میدونست تکلیفش با خودش چیه

مسیر زندگیش به خودش مربوطه انشالله خوشبخت و موفق باشه فقط اینکه با اون رفتارها گفت پسره رو همیشه دوست داشته نمیتونه برام قابل باور باشه 

2738
بله قطعا میشه آرزوهاش از ازدواج براش مهم تر بودن دیگ خودشم گفته

فقط اینکه با اون رفتارها که با پسره داشته ۷ سال بعد میگه پسره رو همیشه دوست داشته نمیتونه برام قابل باور باشه 

فقط اینکه با اون رفتارها که با پسره داشته ۷ سال بعد میگه پسره رو همیشه دوست داشته نمیتونه برام قابل ...

من باور کردم چون گفته دوست داشتن لزوما به معنی رسیدن نیست متاسفانه 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

[QUOTE=336065662]نمیشه بهش گفت احمق خب برای خودش معیار و هدف داره فقط من اینکه میگه پسره رو دوست دارم برام قابل هضم ن تو سن رویابافیه  آینده اینجوری کنم اونجوری کنم چند سال که رد بشه میفهمه اشتباه کرده فرضا هم خیلی هدف دار بود میتونست با کمک یکی دیگه زودتر بهش برسه پسری که اینقد دختره رو دوستش داشت حتما تو رسیدن به ارزوهاشم کمکش میکرد تو این زمونه یه دختر به تنهایی نمیتونه به آرزوهاش برسه 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 

آره من باور میکنم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706