2737
2734

نمدونم زیادی حساسم یا حساس شدنیه 

در کل بگم همسرم ادم خوبیه ولی ما تازه ازدواج کردیم گاهی حس های اینجوری میاد سراغم

عید رفته بودیم خونه عموش 

دخترعموشو عمه هاش براش تیکه میگرفتن قبل از ازدوام ما

اونجا دختر عموش یه لباسی پوشیده بود

بعد که اومدیم خونه بهش گفتم خواهر کوچیکه چه پلشت لباس میپوشه برگشت گفت بزرگه هم پارسال همونارو پوشیده بود خیلی اهل مد و لباس نیستن سادن

بعد یکم گذشت گفتم من پارسال چی پوشیده بودم؟

یادش نیومد😀 بعد گفتم چرا دختر عموتو یادته چرا برا منو یادت نیست گفت اخه بهت گفتم اون لباسی که اون پوشیده بود تو خارج زنای خراب میپوشن فلانی و فلانی هم از اون داره

درحالی که منم یه لباس اون مدلی داشتم و اونم یادش نبود😀خیلی بهم برخورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرشو بکن

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
2728
2740
حتما درموردش خیلی غیبت کرده بود اون لباس یادش بوده 😂من وقتی راجب ی چی حرف میزنم یادم میمونه خب

الان اون لباسمو پوشیدم واقعا حس بدی دارم🙃حس میکنم ادنقدر که به بقیه توجه میکنه من نبستم تو ذهنش

الان اون لباسمو پوشیدم واقعا حس بدی دارم🙃حس میکنم ادنقدر که به بقیه توجه میکنه من نبستم تو ذهنش

ن زیاد حساس نشو رو این‌موضوع

شاید یه کی ی جمله راجب اون گفته ک‌اون لحظه تو ذهن شوهر تو مونده

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸