2737
2739

😑بخدا ک حس ششم برا خود طرف جوابه بیشتر 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی ؟

تاپیک مو بخون 

اونیک شما میخای بیاد جواب بده فا ل گیره و موکل داره

ب حس اینو اون بسنده نکن

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
بپرس اگ تونستم جواب میدم..

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2740
خو از کجا همچین چیزی پیدا کنم

اولا ک نرو سمتش اذیت میشی چون اسم تو میگی و کاری میکنن باز بهشون اشتیاق پیدا کنی بری سمت شون

تا چن ماه رو درست میگن بهت خوشت میاد باز وسوسه میشی 

بعدشم من نمی‌دونم یکیو سراغ داشتم شمارشو پاک کردم راحت شدم

خسته شدم از انتظار 

یچیزا رو جلو جلو ندونی خوبه