2733
2734
یه نفر اومده گوشی شما رو به زور بگیره ازتون بعدش چاقو هم داشته باشه و شما موقع دفاع از خودتون چاقو د ...

اره من اومد چاقو از دستش بگیرم گرفت به دستش حالا رفته شکایت کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب حالا چطوری میخواد ثابت کنه که تو چاقو زدی به دستش؟؟؟

نمی دونم بخدا هر چی هست که اون همه کارا کرده من رفتم برای دفاع از خودم .... قاضی ام بهم گفت فکر جمع کردن این پرونده باش که باید ۲۰۰ میلیون دیه بدی😔

نمی دونم بخدا هر چی هست که اون همه کارا کرده من رفتم برای دفاع از خودم .... قاضی ام بهم گفت فکر جمع ...

با اون طرفی که گوشی رو از دست شما گرفت چه نسبتی دارید؟؟ و شماره کی رو میخواست ازتون؟؟ و اینکه هم شما هم ایشون چند سالتونه؟

نمی دونم بخدا هر چی هست که اون همه کارا کرده من رفتم برای دفاع از خودم .... قاضی ام بهم گفت فکر جمع ...

پس دادگاه هم رفتید، میشه یکم بیشتر توضیح بدی که چه زمانی این اتفاق افتاده و تو چند بار و کی رفتی دادگاه و...؟؟ و اینکه وکیل داری دیگه؟؟

با اون طرفی که گوشی رو از دست شما گرفت چه نسبتی دارید؟؟ و شماره کی رو میخواست ازتون؟؟ و اینکه هم شما ...

همسایمونه نسبت نزدیک با هم نداریم از آشنا و اوقوام دوره... من ۲۵ سالمه اون ۲۶ ... شماره یکی رو میخواست که من نداشتم

2740
پس دادگاه هم رفتید، میشه یکم بیشتر توضیح بدی که چه زمانی این اتفاق افتاده و تو چند بار و کی رفتی داد ...

تقریباا یه ماه پیش ... امروز برای اولین بار رفتم پیش قاضی دادگاه اصلی دوشنبه

2706