2733
2739
عنوان

بعد یک سال و یک ماه برگشته کسی که همه امیدم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نظرمو گفتم گفتم که کسی رو بدبخت نکنید  نمیتونم بر خلاف نظرم بگم واااای به به برید با این و اون ...

عزیزم در جایگاهی نیستی که بگی کم کسیو‌خوشبخت یا بدبخت می‌کنم وقتی شناختی نداری

هرکاری هم بکنم زندگیه شخصی منه به شما مربوط نیست

پس نظر بی ادبانت رو که در قالب احترام ظاهری بیان مردی رو برای خودت نگه دار

2740
عزیزم در جایگاهی نیستی که بگی کم کسیو‌خوشبخت یا بدبخت می‌کنم وقتی شناختی نداری هرکاری هم بکنم زندگی ...

نظر من از حرفای خودتون تو تایپک بود اتفاقا حرفای من خودتون تایید کردین من نظرم این بعضی از خانمها و اقایون کلا ازدواج نکنن بهتره چون هم خودشون راحتن همه بقیه  وقتی خودتون زندگیتون میذارید تو مجازی باید منتظر قضاوت هم باشید 

به نظر میاد ادم تنوع طلبی هستی بعد طلاقت سریع رفتی اشنا شدی باهاش دیگه طرف مقابلت یه مدت براش مشکلاتی پیش اومد به جای اینکه باید پیشش میبودی ترکش کردی رفتی با یه نفر دیگه . اینجوری مشخصه واسه طرفت ارزش قائل نیستی 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
به نظر میاد ادم تنوع طلبی هستی بعد طلاقت سریع رفتی اشنا شدی باهاش دیگه طرف مقابلت یه مدت براش مشکلات ...

عزیزم چندماهی کج خلقی آش رو تحمل کردم که کافی بود اصابم رو که از سر راه نیاوردم

سریع هم نبود بعد ده ماه از طلاق بود اولین رابطه جدی م و طرف مقابلم گزینه خوبی بود

بله تنوع طلبم و پر توقع

یعنی تا ی نفر براش ی مشکلی پیش میاد میزاری میری  خانما روحیشون خیلی لطیفه شما اصلا اینجوری نیس ...

من تا یه حد تحمل می‌کنم

همونطور که من مشکلاتم رو سر مسی خراب نمیکنم خوشم نمیاد کسی آن بیش از حد به من فشار بیاره

کسی برام اونقد ارزش نداره واقعا بجز خانواده که جونم و پولم رو براشون میدم 

2706